We-Flytour-GM-Banner-Animation
atf_banner-02
Anasayfa Sektörel Haberler TÜRSAB Heyeti İlk Adımı Attı

TÜRSAB Heyeti İlk Adımı Attı

GM TURİZM VE YÖNETİM DERGİSİ

Türkiye’nin ilk ve tek Turizm ve Yönetim Dergisi GM (General Management)’ın geçmişi, online portalımız öncesinde 17 yılla dayanmaktadır. Yayın hayatına 2004 yılında başlayan GM, günümüze kadar varlığını sürdürmektedir.

TÜRSAB Heyeti, 28. dönemde de Kültür ve Turizm Bakanlığı görevine devam eden Mehmet Nuri Ersoy’a tebrik ziyareti gerçekleştirdi.

Uzun zamandır sağlanamayan görüşme Mehmet Nuri Ersoy’un tekrar bakanlık koltuğuna oturmasıyla gerçekleşti. Firuz Bağlıkaya başkanlığındaki heyet ziyaret sonrası Ersoy’u TÜRSAB’a da davet etti.

Türkiye Seyahat Acentaları Birliği Yönetim Kurulu Başkanı Firuz Bağlıkaya ve beraberindeki heyet, 28. dönemde de Kültür ve Turizm Bakanlığına devam eden Mehmet Nuri Ersoy’u makamında ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerini sundu.

TÜRSAB Başkan Yardımcıları Hasan Eker, Davut Günaydın ile TÜRSAB Yönetim Kurulu Üyeleri; Elif Ural, Engin Ceylan, Erol Türk, Mehmet Akyıl, Talip Aldemir, Yıldırım Taş, TÜRSAB Orta Anadolu Bölge Temsil Kurulu Başkanı Cevat Engin Şahin ve TÜRSAB Genel Sekreteri Timur Alp Bayrak’ın da katıldığı görüşmede Kültür ve Turizm Bakan Yardımcısı Nadir Alpaslan, Kültür ve Turizm Bakan Danışmanları Neşe Çıldık ve Bedirhan Bayka ile TÜRSAB Eski Dönem Yönetim Kurulu Üyesi İbrahim Kalay yer aldı.

TÜRSAB Heyeti, bir önceki dönem olduğu gibi bu dönemde de Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy’a görevinde başarılar diledi. TÜRSAB Başkanı Firuz Bağlıkaya, TÜRSAB’ın çalışmaları hakkında bilgi vermek üzere Mehmet Nuri Ersoy’u TÜRSAB’a davet etti. Görüşmede turizmle ilgili son gelişmeler de istişare edildi.

Yorum Yaz