We-Flytour-GM-Banner-Animation
GlobalYatakBankasi-1A
atf_banner-02
Anasayfa Sektörel Haberler Wyndham Hotels & Resorts, kalitesi Afyonkarahisar’a taşınıyor

Wyndham Hotels & Resorts, kalitesi Afyonkarahisar’a taşınıyor

Özellikle kriz dönemlerinde yaptığı yatırımlarla dikkat çeken ve bölgenin önemli yatırımcılarından birisi olan Makomar Mermer Maden Şirketinin Kurucusu Engin Gökdemir, bu kez yatırım ve istihdam için Afyonkarahisar’ı tercih etti.

Her yıl binlerce yerli ve yabancı turistin şifa, sağlıklı yaşam, iş ve tatil amacıyla ziyaret ettiği “Termal Turizmin Başkenti” Afyonkarahisar’daki Budan Termal Hotel’i satın alarak yerli sermayenin gücünü bir kez daha gösteren Gökdemir, satın aldığı tesiste yapacak olduğu renovasyon çalışmaları sonucunda Afyonkarahisar’ın termal turizmdeki başarılarını Wyndham Hotels & Resorts kalitesi ile daha ileriye taşımayı bölgenin ve ülkenin turizm gelirini arttırmayı planlıyor.

Duayen Turizmci Fatih Kaan Bayhan’a Yeni Misyon

Termal turizmine Wyndham markası ile yeni bir vizyon getirmek ve kış turizminde sürdürülebilir adımlar atmak için satın alınan Budan Termal Hotel, Ramada Plaza By Wyndham İzmir’in de genel müdürlüğünü sürdüren, otelcilik sektörünün duayen isimlerinden Fatih Kaan Bayhan’a emanet edildi. Her iki tesisin yönetiminde olacak olan Bayhan, Budan Termal Hotel’in satın alınması ile grubun turizm koordinatörlüğünü görevini de yerine getirecek. Bize yaptığı açıklamada;

“Bize verilen bu çok kıymetli misyonun önemini biliyoruz, bunun için sektörel tecrübe ve başarısını kanıtlayan, İzmir’de güzel bir işbirliği içerisinde olduğumuz Wyndham Hotels’in kalite ve standartlarını Afyonkarahisar da da misafirlerimize sunmak istiyoruz. Bu konudaki çalışmalarımızı başlattık, otelimizi çok yakında Wyndham markası ile yerli ve yabancı misafirlerimizin kullanımına açacağımızın müjdesini tüm sektörel paydaşlarımıza verebiliriz.”

Yorum Yaz