We-Flytour-GM-Banner-Animation
atf_banner-02
Anasayfa Gündem Kızılotlu otel yöneticileri Crystal Admiral’de buluştu

Kızılotlu otel yöneticileri Crystal Admiral’de buluştu

KIZILOT OTEL YÖNETİCİLERİ CRYSTAL ADMIRAL’DE BULUSTU

Toplam 14 otel ve 20.000 yatağın bulunduğu bölge, Manavgat/Kızılotlu otelciler 2022 hakkında fikir alışverişinde bulundu.

Kızılot bölgesi otel yöneticileri Crystal ADMIRAL’de bir araya gelerek, pandemi şartlarının hafiflemesi avantajı ile, gelmekte olan güzel bir 2022 sezonunun, dünyada yaşanan gelişmeler nedeni ile oluşan zorluklar ve 2020–2021 sezonlarında kazanılan tecrübeler hakkında bilgi alışverişinde bulunup istişare ettiler.

Crystal Admiral Otel Genel Müdürü Erdal CELIK ev sahipliğinde iftar sofrası ile gerçekleşen toplantıya SULTAN OTEL – SEA PLANET  – FLORA GARDEN –  TUI FUN / SUN  – RAYMAR – ALARCHA – PEMAR   – CALIMERA SERRA PALACE – CALIDIO MARIS – CENGER HOTEL  – THRONE otel Genel Müdürleri katıldı.

Belek bölgesindeki çalışmaları ile birbirlerini tanıyan Mustafa TUNCER – Erdal ÇELİK – Şeyhsuvar Zennecioğlu ve Mehmet KURNAZ  gibi isimlerin yanı sıra, bölgeye yeni gelen otelciler ile bölgedeki deneyimli isimler, Fatih GÜMÜŞOĞLU – Nusret CANATAR  – Murat SALEBCİ –  Soner VAROL gibi isimlerin birbirleri ile tanışmasına vesile olduklarından söz eden ADMİRAL Genel Müdürü  Erdal ÇELİK, bölgedeki birlik, beraberlik ve dayanışmanın önemine dikkat çekti.

Bu toplantının tanışma toplantısı olduğu, bundan sonra da sık sık bir araya gelecekleri kararı alınan yemek sonunda, otelciler haziran başında hareketliliğin başlayacağı öngörüsünde bulunup, ramazan bayramında iç pazar hareketliliğinin beklendiği gibi olma ihtimalinin düşük olduğundan söz ettiler.

Yorum Yaz