32.3 C
Antalya
Cuma, Temmuz 1, 2022

English EN German DE Russian RU Turkish TR

Nursafa: Kazakların Antalya’ya tatil talepleri artışta

KAZAK TURİSTLERİN ANTALYA’YA TATİL TALEPLERİ ARTIŞ GÖSTERİYOR

15 yıldır Kazakistan’dan Türkiye’ye operasyon düzenlediklerini ifade eden Kazakistan Acentesi Calista Vip Travel’ın Genel Müdürü Karimov Nursafa, pandeminin ardından Kazak turistlerin tatil iştahlarının artığını söyleyerek Türkiye’ye ve Antalya’ya talep artışlarının olduğunu vurguladı.

GM DERGİ – SABRİYE ÇAY

Bodrum, Marmaris ve Antalya’da artış

Antalya’nın tüm turizm bölgelerine ve Ege’de Bodrum ve Marmaris’e Kazakistan’dan lüks ve resort otellere kazak turist getirdiklerini söyleyen Karimov; “Antalya ve tüm Türkiye’deki çalıştığımız turizm bölgelerine Kazakistan’dan yoğun talepler almaktayız” dedi.

Tanıtım meyvelerini veriyor

Türkiye’yi ve otelleri 15 yıldır Kazakistan’da birçok faaliyetlerle tanıttıklarını ve bunun meyvelerini toplamaya başladıklarını ifade eden Karimov Nursafa, bu yıl pandeminin ardından taleplerin giderek çoğaldığını belirtti.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Güney Kore'de tatile ilgi arttı

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

GM TURİZM VE YÖNETİM DERGİSİ
18 yıldır basılı olarak yayın hayatına başarı ile devam eden GM Turizm & Yönetim Dergisi’nin online haber portalına hoş geldiniz!
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Antalya'ya uçakla gelen turist sayısı 4 milyonu aştı
www.gmdergi.com’da turizmin en önemli ve güncel haberlerini günlük olarak sizlerle paylaşmaktayız. Türkiye’nin ilk ve tek Turizm ve Yönetim Dergisi GM GM (General Management)’ın geçmişi, online portalımız öncesinde 17 yılla dayanmaktadır. Yayın hayatına 2004 yılında başlayan GM, günümüze kadar varlığını sürdürmektedir. GM Turizm ve Yönetim Dergisi, tümüyle turizm endüstrisi ve turizm profesyonellerinin ilgi alanındaki konular ile sektöre ilişkin araştırma ve incelemelerden oluşmakta, sektörel trendlerle ilgili analizlere yer vermektedir. Gm Turizm & Yönetim Dergimizin Hard Copy Trajı 4000 adet, Web sitesi aylık ziyaretçi sayısı 200.000 üzerinde, sosyal medya hesaplarının reel-aktif takipçileri 35.000 olup aylık yayınlanmaktadır. GM Dergi’yi Okuyabilir, Dinleyebilir ve İzleyebilirsiniz! Online portalımız üzerinde bulunan e- dergi okuma linki ile basılı dergimize ulaşabilir, dilerseniz akıllı telefonlarınıza app uygulaması olarak gmdergi yazarak indirip dergimizi okuyabilirsiniz. Teknolojiye yatırım yapmayı da ihmal etmeyen Gm Dergi, 2021 Mart ayı frekansıyla “Canlı Dergi” yayını ile aynı zamanda izlenen ve seyredilebilme dergi olma özelliğine kavuşmuştur. İçeriği ve yayını tur operatörü, yatırımcı, işletmeci, yönetici, danışman, lojistik hizmet verenlere yönelik olarak hazırlanmaktadır. GM, yayın içeriği itibariyle, turizm sektörü ile sektörle ilişkili endüstri ve diğer kesimleri buluşturan bir BİLGİ platformu niteliğindedir. Keyifli okumalar…

GM MOLA

BİZİ TAKİP EDİN

17,572BeğenenlerBeğen
22,160TakipçilerTakip Et
110AbonelerAbone

SON HABERLER