We-Flytour-GM-Banner-Animation
GlobalYatakBankasi-1A
atf_banner-02
Anasayfa Gündem POYD Bodrum BYK temsilcisi Yiğit Girgin

POYD Bodrum BYK temsilcisi Yiğit Girgin

PROFESYONEL OTEL YÖNETİCİLERİ DERNEĞİ (POYD), BODRUM TEMSİLCİLİĞİNİ HAYATA GEÇİRDİ

Profesyonel Otel Yöneticileri Derneği (POYD), İstanbul, İzmir, Bursa ve Mersin’den sonra Türkiye’nin önemli turizm merkezi Bodrum’da da POYD Bodrum Bölgesel Yürütme Kurulu’nu resmen hayata geçirdi. POYD Bodrum BYK’nın temsilciliğini ise Yiğit Girgin üstlendi.

Otelcilik sektöründe profesyonelliği geliştirmek, sektör yöneticileri arasındaki yardımlaşma ve iletişimi kuvvetlendirmek, sorunlara çözümler aramak, otel yöneticiliği mesleğine belli bir düzen getirmek amacıyla 1992 yılında Antalya’da hayata geçirilen Profesyonel Otel Yöneticileri Derneği (POYD) büyümeye ve Türkiye geneline yayımlaya devam ediyor.

Dünyanın farklı turizm ülkelerinde de üyeleri bulunan ve Türkiye’de İstanbul, İzmir, Bursa ve Mersin’de Bölgesel Yürütme Kurulu oluşturan POYD, son olarak Türkiye’nin Ege Bölgesi’ndeki önemli turizm merkezi Bodrum’da Bölgesel Yürütme Kurulu oluşturdu. POYD Bodrum BYK’nın temsilciliğini Bodrium Hotel’in Genel Müdürü Yiğit Girgin üstlendi.

Konu hakkında bir açıklama yapan POYD Başkanı Ülkay Atmaca, POYD Bodrum BYK’yı resmen açmanın mutluluğunu yaşadıklarını söyledi. Bodrum’un Türkiye’nin en önemli turizm merkezlerinden biri olduğunu hatırlatan Başkan Atmaca, “POYD olarak Bodrum’da bir temsilciliğimizin bulunması bizim için önemliydi. Yaptığımız çalışma sonucunda Bodrum BTK’yı hayata geçirdik. Bodrum’daki otel yöneticilerini çatımız altına bekliyoruz. Sevgili Yiğit Girgin’in de POYD ailesine önemli katkılar sunacağına eminiz” dedi.

Başkan Atmaca, POYD ailesinin büyümeye devam edeceğini de söyledi. Atmaca: “POYD olarak otel yöneticilerinin ve tabi ki ülke turizminin gelişimi için varız. Aktif bir yapıya sahip olduğumuz için Türkiye geneline yayılmak da istiyoruz. Bölgelerdeki üye sayımız arttıkça Türkiye genelindeki bölgesel yürütme kurulu sayımızı da artıracağız” şeklinde konuştu.

POYD Bodrum BYK temsilcisi Yiğit Girgin de “POYD gibi profesyonel otel yöneticilerinin bir araya geldiği dinamik bir yapının içinde yer almaktan mutluluk duyuyorum. Derneğimizi Bodrum’da en iyi şekilde temsil edeceğiz. POYD Bodrum BYK, Bodrum ve Türkiye turizmine hayırlı olsun” diye konuştu.

Yorum Yaz