We-Flytour-GM-Banner-Animation
atf_banner-02
Anasayfa Gündem Ruslar Pegasus ile İzmir’e uçabilecek

Ruslar Pegasus ile İzmir’e uçabilecek

Pegasus Hava Yolları 1 Haziran’dan itibaren Moskova’dan İzmir’e uçmaya başlayacak. ANEX Tour’un, 27 Ekim’e kadar planlanan bu programının tüm uçuşlarında bir blok koltuk aldı. Kuşadası, Didim, Çeşme, Özdere, Gümüldür tatil beldelerine turlar şimdiden indirimde. Şirket, talep fiyatlarına odaklandı.

PEGASUS DİREKT UÇUŞLARLA TURİSTLER İZMİR’E UÇABİLECEK

Pegasus Hava Yolları’nın Moskova’dan İzmir’e uçuş programı 1 Haziran’da başlıyor ve 27 Ekim’e kadar sürecek. Türk hava yolu şirketi haftada üç uçuş gerçekleştirecek. Airbus A321 uçağı Domodedovo’dan saat 01:40’ta, Adnan Menderes Havalimanı’ndan ise 20:15’te hareket edecek.

Adnan Menderes havalimanına varış, tatil bölgelerine transfer süresini önemli ölçüde azaltacak. Dalaman veya Bodrum havalimanından seyahat süresi 2 ila 3,5 saattir. İzmir Havalimanı’ndan Çeşme tatil beldelerine Kuşadası 1 saat 15 dakikada, Didim’e 1,5 saatte, Özdere’ye havaalanından yaklaşık bir saatte ve Gümüldür’e bir saatten az sürede ulaşılabilir.

Tur operatörleri şimdiden İzmir’e ulaşım bazında bu bölgelerde otellerde konaklamalı paket turlar oluşturuyor.

TURİSTLER MOSKOVA’DAN İZMİR’E AKTİF TURLAR AYIRTIYOR

Tur operatörü ANEX Tour, Pegasus Airlines uçuşlarında blok koltuk aldı ve artık müşterilerine turda anında bilet onayı da dahil olmak üzere teklif fırsatı buldu.

ANEX Tour şirketi, birkaç gün önce tur satışlarını açtıklarını ve şimdiden iyi bir rezervasyon dinamiği kaydettiklerini söyledi. Satışların yapısı, yeniden rezerve edilen siparişleri ve yenilerini içerir. ANEX Tour, yeni girişlerin toplam satışların %60’ından fazlasını oluşturduğunu söylüyor.

“Yöne ilgi var, sadece büyüyeceğini umuyoruz. ANEX Tour, İzmir tatil beldelerine daha önce Bodrum’a uçak bileti alınıyordu ancak İzmir havalimanı lojistik açısından daha uygun” dedi.

 

Yorum Yaz