We-Flytour-GM-Banner-Animation
atf_banner-02
Anasayfa Sektörel Haberler SEZONUN İLK LÜKS GEMİSİ MARMARİS’TE

SEZONUN İLK LÜKS GEMİSİ MARMARİS’TE

GM TURİZM VE YÖNETİM DERGİSİ

Turizm sezonunun başlamasına kısa süre kala ilk büyük yolcu gemisi, İngiliz turistleri Marmaris’e getirdi. İlçenin tarihi ve turistik yerlerini gezen bin 189 yolcu, esnafın da yüzünü güldürdü.

Sezonun ilk lüks yolcu gemisi Marmaris’te

Bu yılki turizm sezonun ilk lüks yolcu gemisi ’Thomson Spirit’, Marmaris ilçesine demir attı. Tamamı İngiliz turistlerden oluşan bin 189 yolcu ve 500 mürettebat, Marmaris esnafının yüzünü güldürdü.

 Malta bayraklı, 214 metre uzunluğunda ve 33 bin 930 groston ağırlığındaki lüks yolcu gemisi ’Thomson Spirit’, Alanya’nın ardından dün Sabah Marmaris’e de uğradı. İngiliz turistlerden oluşan yolcular ve mürettebat, gümrük işlemlerinin ardından ilçeye ayak bastı. İlçenin tarihi, kültürel ve doğal zenginliklerine tanık olan turistler, alışveriş yaptıkları esnafı sevindirdi. Turistlerin, bahar havasının hakim olduğu ilçede gezerken hayli memnun ve neşeli oldukları göze çarptı. Gemi, akşam saatlerinde Yunanistan’ın Heraklion Limanı’na gitmek üzere Marmaris’ten ayrıldı.

Öte yandan; dünya devi tur operatörü firması TUI Thomson’un filosunda yer alan geminin, 18 Mart’ta Marmaris’e bir sefer daha yapacağı ve yıl boyunca da çeşitli tarihlerde uğramaya devam edeceği öğrenildi.

 DOĞUŞ ESAT BERME Marmaris DHA

Yorum Yaz