We-Flytour-GM-Banner-Animation
atf_banner-02
Anasayfa Gündem Yasemin Kerimoğlu Uçar, Six Senses Kaplankaya’da

Yasemin Kerimoğlu Uçar, Six Senses Kaplankaya’da

GM TURİZM VE YÖNETİM DERGİSİ

Yasemin Kerimoğlu Uçar, Six Senses Kaplankaya’nın Pazarlama ve İletişim Direktörlüğüne Atandı

Six Senses Kaplankaya Pazarlama ve İletişim Direktörlüğü pozisyonuna Yasemin Kerimoğlu Uçar atandı.

Dünyaca ünlü sürdürülebilir sağlıklı yaşam felsefesiyle dikkat çeken Six Senses Hotels Resorts Spa bünyesinde yer alan;  Ege’nin eşsiz doğasında seçkin mimarisi ve  konforu ile bütünsel wellness deneyimi sunan Six Senses Kaplankaya’nın Pazarlama ve İletişim Direktörlüğü poziyonuna, markanın 2020 yılından itibaren Pazarlama İletişimi Müdürlüğünü üstlenen Yasemin Kerimoğlu Uçar atandı.

Condé Nast Traveller, Travel and Leisure USA ve Hotel &Lodge Fransa gibi Dünya çapında otoritelerden, en iyi  Resort ve Spa ödülüne pek çok kez layık görülen, Six Senses Kaplankaya’nın Pazarlama ve İletişim Direktörlüğü görevini üstlenen Yasemin Kerimoğlu Uçar, markanın sürdürülebilir felsefesi ışığında çalışmalarını sürdürüyor.

Reklam ve Pazarlama eğitiminin ardından, kariyerine 1999 yılında başlayan Yasemin Kerimoğlu Uçar, iletişim alanındaki tecrübesini  Grey Worldwide, Garanti Bankası, Swissotel The Bosphorus ve Four Seasons Hotels Istanbul’da edindiği deneyimlerle perçinledi.  2020 yılından itibaren Six Senses Kaplankaya Pazarlama İletişimi Müdürlüğünü sürdürmekte olan Yasemin Kerimoğlu Uçar, Şubat 2022 itibariyle markanın Pazarlama ve İletişim Direktörlüğü görevini üstlendi.

Kariyer yolculuğunu global eğitim ve seminerlerle sürekli aktif tutan Yasemin Kerimoğlu Uçar, iş dışında fotoğrafçılık ve tenis ile ilgileniyor.

Yorum Yaz