We-Flytour-GM-Banner-Animation
atf_banner-02
Anasayfa Aktüel Deniz Demir: Yeni projemiz elektrikli scooter hizmeti ‘Get On’

Deniz Demir: Yeni projemiz elektrikli scooter hizmeti ‘Get On’

GM TURİZM VE YÖNETİM DERGİSİ

Türkiye’nin ilk ve tek Turizm ve Yönetim Dergisi GM (General Management)’ın geçmişi, online portalımız öncesinde 17 yılla dayanmaktadır. Yayın hayatına 2004 yılında başlayan GM, günümüze kadar varlığını sürdürmektedir.

2019 yılında ücretsiz Bisiklet hizmeti ile şehir inovasyon ödülü, 2020 yılında pandemi döneminde meslektaşları ile beraber organize ettikleri yardım kampanyası ile ‘Yılın Sosyal Sorumluluk Ödülü’nü alan Deniz Demir, dünya turizm camiasında ses getirecek bir proje hazırladı ve uygulamaya koydu.

Otel misafirleri için hazırlanan alanda şehrin uzak noktalarını özgürce gezmek isteyen misafirler için ‘Elektrikli Scooter Hizmeti, Get On’ ile hem ülkemizde hem de tüm Dünya turizm sahnesinde ses getirmeyi planlayan Deniz Demir, ‘Bisiklet ve elektrikli scooter hedefe ulaşmak için hazırlandığım projenin ana unsurları, esas başaracaklarımıza ve yapmak istediklerimize adım adım yaklaşıyoruz. Yapay zeka ve turizm üzerine ciddi çalışmaların daha başındayız’ dedi.

Online Anket sistemi, Otel içi Sanat Sokağı, Otelcilikte sıcak satış ve Whatsapp uygulaması, otelcilik ve turizmde bisiklet hizmeti ve daha birçok projenin sahibi ödüllü turizmci Deniz Demir, Eskişehir’in son dönemde tanıtımında ve turizminde en etkin rol oynayan İsimlerin başında geliyor. Demir, 2 defa QM Award ödülü alan turizmci. Özellikle şehir turizmi anlamında son dönemde Eskişehir otellerinin hizmetleri üzerine verimli çalışmalar yürütüyor.

Yorum Yaz