We-Flytour-GM-Banner-Animation
atf_banner-02
Anasayfa Aktüel Didim’in turizmde geleceği parlak

Didim’in turizmde geleceği parlak

GM Center ve GM Turizm ve Yönetim Dergisi Genel Yayın Yönetmeni Selçuk Meral; “GM Ege’de” röportaj dizisinin bir diğerini de Long Beach Hotels Direktörü Taner Tan gerçekleştirdi. Didim’de hayata geçirdikleri Long Beach Club Nature ve Didim turizmini değerlendirdi.
Long Beach Hotels olarak 2016 yılından bu yana turizmde yatırımlar yapmaktayız diyen Taner Tan, “Son yatırımımız ise 2020 yılında bünyemize kattığımız birinci sınıf tatil köyü Long Beach Club Nature ile bu yıl tam anlamıyla misafirlerimizi ağırlamaya başladık. Şu an itibariyle otelimiz dolu ve İngiltere, Polonya Almanya, Fransa, Belçika ve iç Pazar olmak üzere birçok milletten misafirlerimize hizmet vermekteyiz” dedi.
Didim turizmi gelişiyor
Alanya’daki tesislerinde başarı ile gerçekleştirdikleri “Çocuklu Aile Konsepti”ni Didim’de de gerçekleştirdiklerini ifade eden Taner Tan tesisi ve Didim turizmin hakkında “Çocuklu aile konseptteki başarımızın kanıtı ise defalarca otelimizi tercih eden misafirlerimizdir. Bunun en büyük sebebi ise, aileye, çocuklara verdiğimiz değer ve samimiyetimizdir. Harika bir doğası, tarihi ve birçok çeşitli ekolojik zenginlikleri olan Didim’de yatırım yapmaya karar verdik ve bu güzellikleri hizmet anlayışımızla bütünleştirdik ve aldığımız sonuç bizi mutlu etti. Turizmde de Bölgenin geleceği parlak olduğunu söylemek mümkün” dedi.

Yorum Yaz