We-Flytour-GM-Banner-Animation
atf_banner-02
Anasayfa Uncategorized Dünyaca ünlü golf müsabakası Gloria Golf Club’ta

Dünyaca ünlü golf müsabakası Gloria Golf Club’ta

Dünyanın en prestijli golf oluşumlarından biri olan Legends Tour Qualifying School 2023 elemeleri 16-17 Ocak tarihleri arasında Gloria Hotels & Resorts’da gerçekleşecek. Golf severleri bir araya getirecek muhteşem organizasyonla golfün efsane isimleri Gloria Golf Club sahalarında unutulmayacak performanslara imza atacak.

Golfün başarılı eski DP Dünya Turu oyuncularına ve 50’den fazla profesyonel olma yolunda ilerleyen golfçüye Avrupa’da golfün en büyük efsaneleri ile dünya çapındaki golf kulüplerinde oynama imkânı sunan Legends Tour Qualifying School, 2023 ilk etap elemelerini Gloria Golf Club’da gerçekleşecek. 16-17 Ocak tarihleri arasında Gloria Hotels & Resorts çatısı altında düzenlenecek heyecan dolu müsabakalar golf severleri bir araya getirecek. 36 delikli ilk etap elemelerinin gerçekleşeceği muhteşem organizasyonda final aşamasına kalacak beş oyuncu, 20-23 Ocak tarihleri arasında gerçekleşecek 72 delikli final etabına katılmaya hak kazanacak. Legends Tour Qualifying School 2023 ilk etap kazananları aynı zamanda Pádraig Harrington, Ernie Els, Darren Clarke, Paul Lawrie, Colin Montgomerie ve Paul McGinley gibi golfün en iyileriyle birlikte oynama fırsatı da elde edecek. Gloria Hotels & Resorts ev sahipliğinde golf severleri bir araya getirmeye hazırlanan Legends Tour Qualifying School 2023 ülkemizin ve Antalya’nın golf sporundaki başarısına katkı sağlayacak.
Önümüzdeki haftalarda açıklanacak olan 2023 Legends Tour programı, pandemi sonrası ilginin ve katılımların artmaya devam edişiyle birlikte 15 milyon Euro’nun üzerinde rekor kıran bir ödül fonuna da sahip olacak.

“2023 Legends Tour Qualifying School’a ev sahipliği yapmaktan mutluluk duyuyoruz.”

Gloria Golf Club Direktörü David Clare, “Gloria Hotels & Resorts olarak 2023 Legends Tour Qualifying School’a ev sahipliği yapmaktan mutluluk duyuyoruz. Geçmişte dört Turkish Senior Tour’a ve bir Qualifying School’a ev sahipliği yapmamızın ardından Legends Tour 2023’ün de ev sahibi oluşumuzun, otelimiz ve organizasyon adına güzel ve anlamlı bir geri dönüş sağlayacağına inanıyoruz. Misafirlerimize, Gloria Golf Club’ın muhteşem sahalarında ayrıcalıklı bir golf deneyimi sunmak ve onları Gloria Hotels & Resorts otellerinde ağırlamak bizim için çok büyük bir mutluluk. Şimdiden tüm oyunculara bol şans diliyor ve golf severleri Gloria’ya bekliyoruz” diyerek Gloria Hotels & Resorts önderliğinde dünyaca ünlü golf müsabakalarına ev sahipliği yapacaklarının altını çiziyor

Yorum Yaz