We-Flytour-GM-Banner-Animation
atf_banner-02
Anasayfa Uncategorized LMX’TEN İDDİALI ÇIKIŞ: ALMANYA BİRİNCİ KAYNAK PAZAR OLACAK

LMX’TEN İDDİALI ÇIKIŞ: ALMANYA BİRİNCİ KAYNAK PAZAR OLACAK

LMX Toristic Türkiye Direktörü Serdar Bayraktar:’’ Alman tatilcilerin ilgisine ve gelen rezervasyonların yoğunluğuna bağlı olarak 2024’te birinci kaynak Pazar Almanya olacağını değerlendiriyorum’’ ifadelerini kullandı. 

Almanya’nın önde gelen seyahat zincirlerinden RSO bünyesindeki seyahat acente sahipleri ile üst düzey yöneticileri, LMX Touristic ve Diana Travel sponsorluğunda Antalya’da düzenlenen Workshop’ta bir araya geldi. Bu çerçevede Royal Holiday Resort Otel’de düzenlenen Kongre’ye katılan 35’i aşkın acenta yöneticisi 20’ye yakın otel yöneticiyle bir araya gelirken Gloria Golf Otel ve Antalya Kum Heykel Müzesi’nde düzenlenen dış mekan workshopları çerçevesinde 2024 sezonu bölge tanıtımı ve hazırlıklarına katılım sağladı.

Workshoplara ev sahipliği yapan LMX Touristic Türkiye Direktörü Serdar Bayraktar, gayet verimli bir süreç geçirdiklerini söyleyerek 2024 sezonu değerlendirmesi yaptı. Serdar Bayraktar, erkan rezervasyon dönemine hızlı bir giriş yapıldığını belirterek, ‘’2024 Ocak ve Şubat aylarında bir miktar yavaşlama görülse de ITB Berlin Fuarı ardından otellerden gelen aksiyonların da etkisiyle hızla yükselen bir satış grafiği yakaladık’’ diye konuştu. LMX Touristic olarak 2024 sezonunda geçen yıla oranla %30’luk sayısal artış öngördüklerinin altını çizen Bayraktar, Alman tatilcilerin ilgisine ve gelen rezervasyonların yoğunluğuna bağlı olarak, Alman pazarının bu yıl yıllardır birinci kaynak Pazar olan Rusya’yı tahtından edeceğini ve yeniden birinci kaynak pazar olma özelliğini geri alacağına inandığını sözlerine ekledi.

Yorum Yaz