We-Flytour-GM-Banner-Animation
atf_banner-02
Anasayfa Aktüel Akay Turizm’den ATF ve Gala ile Sezon Sonu

Akay Turizm’den ATF ve Gala ile Sezon Sonu

Akay Turizm Sherwood Exclusive Kemer Otel’de Baltıkların köklü ve önde gelen tur operatörü Novaturas ve alt acentalarını sezon sonu etkinliği ile ağırladı.

20-24 Ekim tarihleri arasında Akay Turizm’in uzun yıllardır değişmeyen tek partneri olan Baltık ülkelerinin lider ulusal tur operatörü Novaturas’ın çalışanları, yöneticileri ve üst yönetim kadrosu Sherwood Exclusive Kemer Oteli’nde muhteşem bir tatil deneyimi yaşadı ve aynı zamanda etkili bir takım çalışması gerçekleştirdi.

Organizasyonun son günü düzenlenen gala gecesinde ise Akay Travel ve Sherwood Exclusive Kemer, özel plaketlerle ödüllendirildi. Canlı müzikle, dansla ve çeşitli etkinliklerle süslenen ve nefis yemeklerin sunulduğu bu etkinlik, katılımcılara unutulmaz anılar yaşattı.

Sherwood Exclusive Kemer Oteli yetkilileri, Novaturas ekibini ağırladıkları için memnuniyetlerini ifade ederken, organizasyonun başarısına katkıda bulunmaktan mutluluk duyduklarını belirttiler.

Organizasyonun ardından Novaturas ekibi, sektördeki paydaşları ile bir araya gelmek ve sezon değerlendirmesi yapmak için Antalya Turizm Fuarı’na katıldı.

Akay Travel Genel Müdürü Deniz Yolaç, organizasyon hakkında şunları söyledi: “Bu organizasyon, partnerimizin başarılarına katkıda bulunacak bir deneyim oldu. Sherwood Oteller Grubu’nun da desteği ile katılımcılar arasında iş birliği ve takım ruhunu daha da ileriye taşımak için harika bir fırsat oluşturduk. Antalya Turizm Fuarı’na katılarak sezon değerlendirmesi yapmak, önümüzdeki sezonla ilgili görüşmeler yapmak da önemliydi ve bu organizasyonun da vermiş olduğu enerji ile birlikte daha güçlü bir şekilde ilerlemeye hazırız.”

Yorum Yaz