We-Flytour-GM-Banner-Animation
atf_banner-02
Anasayfa Aktüel Altur, depremzedeleri bölgeden tahliye edecek

Altur, depremzedeleri bölgeden tahliye edecek

GM TURİZM VE YÖNETİM DERGİSİ

Türkiye’nin ilk ve tek Turizm ve Yönetim Dergisi GM (General Management)’ın geçmişi, online portalımız öncesinde 17 yılla dayanmaktadır. Yayın hayatına 2004 yılında başlayan GM, günümüze kadar varlığını sürdürmektedir.

Deprem bölgesine 25 otobüs ile yardım götüren Altur Turizm otobüsleri, depremzedeleri bölgeden tahliye edecek.

Bölgeden ayrılmak isteyen depremzedeleri İstanbul’a dönüş güzergahı üstündeki şehirlere de ulaştıracak olan Altur Turizm, 11 Şubat Cumartesi günü (Yarın) saat 20.00’de Hatay, Kahramanmaraş ve Malatya bölgelerinden İstanbul’a hareket edecek.

HAREKET NOKTALARI

Altur otobüslerinin hareket noktaları ise şöyle:

“Hatay Stadyum ve Fuar alanı (16 araç)

“Kahramanmaraş İl Emniyet Müdürlüğü önü (7 araç)

“Malatya AFAD binası önü (2 araç)”

ALBAYRAK: VATANDAŞLARIMIZIN HİZMETİNDEYİZ

Tahliye sürecine bizzat nezaret etmek üzere deprem bölgesine hareket edecek olan Altur Turizm Yönetim Kurulu Başkanı Abdurrahim Albayrak, konuyla ilgili olarak şunları söyledi:

“Ülke ve millet olarak yüzyılın felaketini yaşıyoruz. Milletçe el ele vermek ve taşın altına elimizi koymak durumundayız. Altur olarak 2 gün önce bölgede görev yapacak polislerimizi 25 otobüsle bölgeye nakletmiştik. Şimdi de bölgeden ayrılarak İstanbul istikameti üstündeki yakınlarının yanına gitmek isteyen depremzedelerimize ayrıca otobüs tahsis ettik. Araçlarımızı kullanmak isteyen vatandaşlarımızın bulundukları şehrin AFAD temsilcileri ile iletişime geçmelerini rica ederiz.

Yorum Yaz