We-Flytour-GM-Banner-Animation
atf_banner-02
Anasayfa Aktüel Anemon Karabük açıldı

Anemon Karabük açıldı

GM TURİZM VE YÖNETİM DERGİSİ

Türkiye’nin ilk ve tek Turizm ve Yönetim Dergisi GM (General Management)’ın geçmişi, online portalımız öncesinde 17 yılla dayanmaktadır. Yayın hayatına 2004 yılında başlayan GM, günümüze kadar varlığını sürdürmektedir.

Anemon Grubu, Anemon Karabük Otel’in açılışını yaptı. Anemon Karabük Otel; Ordu, Samsun ve Trabzon’dan sonra Karadeniz bölgesindeki dördüncü Anemon tesisi oldu.

ANEMON KARABÜK AÇILDI

Anemon Karabük, sekiz katta toplam 256 yatak kapasitesi şehir merkezinde konumlanıyor.

İş hayatının ve sosyal alanların kesişim noktasındaki lokasyonuyla Anemon Karabük Otel, toplantı ve seminerlerin yanında çeşitli etkinliklere de ev sahipliği yapacak.

YATIRIMA DEVAM

Anemon Otelleri İcra Kurulu Başkanı Oğuz Akçura şu açıklamada bulunu: “Karabük şehri; doğası, tarihi güzellikleri ve ticari kapasitesiyle bu bölgenin yıldızı. Anemon misafirperverliğini Karabük’e taşıyarak bölgenin gelişimine de katkıda bulunacağımıza inancımız tam. Yeni otelimiz, Karabük ve ülkemize hayırlı olsun.”

Cumhuriyet’in ikinci yüzyılının henüz ilk günlerinde gerçekleştirdiği açılışla yatırımlara devam mesajı veren Anemon markası, Anemon Kent Bursa Otel, Anemon Koleksiyon Ürgüp Otel ve Anemon Residence İstanbul başta olmak üzere zincirinin yeni halkalarını duyurmaya hazırlanıyor.

Yorum Yaz