We-Flytour-GM-Banner-Animation
atf_banner-02
Anasayfa Aktüel Suudi Arabistan’da Continent Al Hada Resort Açıldı

Suudi Arabistan’da Continent Al Hada Resort Açıldı

GM TURİZM VE YÖNETİM DERGİSİ

Türkiye’nin ilk ve tek Turizm ve Yönetim Dergisi GM (General Management)’ın geçmişi, online portalımız öncesinde 17 yılla dayanmaktadır. Yayın hayatına 2004 yılında başlayan GM, günümüze kadar varlığını sürdürmektedir.

Türkiye’yi yurt dışında başarı ile temsil eden ve yurt dışında en hızlı büyüme ivmesine sahip olan otel markalarını bünyesinde bulunduran franchise ve yönetim firması Continent Worldwide Hotels, yeni imzaladığı sözleşme ile Suudi Arabistan’ın Al Taif bölgesinde yeni bir Resort otelin imzalandığını ve grup bünyesine katıldığını duyurdu.

Emin adımlarla Körfez ve Orta Doğu’da büyümesini sürdüren firma, için, Şubat 2024’te açılması planlanan Continent Al Hada Resort, Al Taif, markanın yolculuğundaki önemli kilometre taşlarından biri oldu.

Körfez ülkeleri CEO’su Jamal Hamed, “Continent markasını Al Taif’e getirmek bizi olağan üstü heyecanlandırıyor ve tarif edemeyeceğimiz kadar çok gurur veriyor. Continent Al Hada Resort ile, bu muhteşem güzellikteki ve popüleritesi yüksek olan turistik bölgeye markamızı tanıtma fırsatı, bizi çok mutlu etti. Yeni otelimizde, Al Taif’in zengin kültürel dokusunu ve muhteşem güzelliğini sergileyen bir cennet sunmaya hazırız.”

Ta’if Havalimanı’na çok yakın bir mesafede bulunan resort, seçici olan ve üst segment bir konforda tatillerini geçirmek isteyen misafirler için kolay erişim ve konforu garanti ediyor.

Continent Al Hada Resort aynı zamanda, bölgeyi gezmek ve deneyimlemek isteyenlerin ziyaret etmesi gereken Alhada ve Alshafa bölgelerinin de bulunduğu en çok tercih edilen destinasyonlara yakın bir konumda ve tüm diğer yakın lokasyonları da gezebilme imkanı sağlayan stratejik konumda bir otel…

Orta Doğu Bölge CEO’su Shady Boueiry, markanın Körfez pazarındaki büyüyen etkisi hakkında şu yorumu yaptı: “Continent markasının itibarı ve yatırımcıya verdiği güven, bölgede hızla yayılmakta. Yatırımcı ve Otel Sahibi dostu yaklaşımımız, çoğu otel markasının vermediği ölçekte sunduğumuz destek hizmetlerinin çeşitliliği ve başarılı bir otel taahhüdümüz, markamızın bölgedeki tanınırlığını artırıyor.”

Al Taif’in manzarasına hakim ve 5 yıldızlı olan Continent Al Hada Resort, tatil severlere kucak açıyor.

Ethem Zagikyan, Continent Worldwide Hotels Yönetim Kurulu Başkanı, bu yeni lokasyonda atılan imzalar için şu değerlendirmeyi yaptı, “Suudi Arabistan’da olağan üstü bir hızda büyümekte olmamız bize büyük bir gurur vermekte. Bölgede artık tanınan markalarımız, Türk markalarına olan güvenin bu denli kısa bir sürede artması, yerel partnerlerimizin bize olan güveni bizi mutlu ediyor. Al Taif’e Continent Al Hada Resort ile yapacağımız bu giriş, bölgedeki yolculuğumuzda önemli bir kilometre taşı olarak ekleniyor. Al Taif’te hissettiğimiz sıcak karşılama, yatırımcılarımızın bize gösterdikleri olağanüstü misafirperverlik bizi çok mutlu etti. Suudi Arabistan’da başlayan bu yolculuk ve kısa sürede artan lokasyonlarımız, bizi Orta Doğu genelinde genişleme arzumuzu daha da körüklüyor. Amacımız, bu bölgenin kültürel çeşitliliğini ve güzelliğini kucaklayarak Türk otel markalarının kalıcı izini bırakmak, ve aynı zamanda misafirlerimize Türk misafirperverliğini yaşatmak…”

Yorum Yaz