We-Flytour-GM-Banner-Animation
atf_banner-02
Anasayfa Sektörel Haberler Tunç Batum Mandarin Oriental Bodrum’da

Tunç Batum Mandarin Oriental Bodrum’da

GM TURİZM VE YÖNETİM DERGİSİ

Türkiye’nin ilk ve tek Turizm ve Yönetim Dergisi GM (General Management)’ın geçmişi, online portalımız öncesinde 17 yılla dayanmaktadır. Yayın hayatına 2004 yılında başlayan GM, günümüze kadar varlığını sürdürmektedir.

Bodrum Yarımadası’nın Cennet Koyu’nda yer alan Mandarin Oriental, Bodrum’un yeni genel müdürü, tecrübeli turizmci Tunç Batum oldu.

Konaklama sektöründe köklü bir tecrübeye sahip Hilton Ankara, Hyatt Regency İstanbul, Hillside Su Hotel, Ela Excellence Resort Hotel, Hilton Dalaman Resort and Spa gibi Türkiye’nin önde gelen otel gruplarında üst düzey yöneticilik yapan Tunç Batum, Mayıs 2023’de bu yana Mandarin Oriental, Bosphorus, İstanbul genel müdürlüğünü yürütmekteydi.

Grubun en başarılı otelleri arasında bulunan ve 2024 sezonunda 10. yılını kutlayacak olan Mandarin Oriental, Bodrum’un Kasım 2023 itibarıyla genel müdürlük görevine getirilen Tunç Batum, üniversite eğitimini Hacettepe Üniversitesi Mütercim Tercümanlık Bölümü’nde tamamladı.

Batum, Ortadoğu Teknik Üniversitesi’nde İşletme ve Yönetim, Carlson Hospitality’de Restoran İşletmeciliği konusunda dersler aldı. Türkiye’de yer alan ulusal ve uluslararası pek çok işletmede yöneticilik yapan Tunç Batum, kayak ve tenis sporlarıyla aktif olarak ilgileniyor.

Yeni görevine ilişkin açıklama yapan Batum, “35 yıllık meslek hayatımda turizm sektörünün pek çok alanında farklı tecrübeler ve mesleki kazanımlarım oldu. Her zaman gelişim odaklı ve yeniliklere açık dinamik bir anlayışla çalışıyorum. Dünyanın en önemli resort otelleri arasında yer alan ve sayısız başarılara imza atan Mandarin Oriental, Bodrum’daki yeni görevim için oldukça heyecanlıyım. Ekibimin tecrübe ve desteğiyle bu değerli markayı daha da ileriye taşımak için büyük bir gayretle çalışmaya devam edeceğim” dedi.

Biz de GM Turizm ve Yönetim Dergisi olarak Tunç Batum’a yeni görevinde başarılar diliyoruz.

Yorum Yaz