We-Flytour-GM-Banner-Animation
atf_banner-02
Anasayfa Aktüel COSMOS THEATRE, 12 NİSAN’DA AYTA SÖZERİ’NİN MUHTEŞEM PERFORMANSIYLA MÜZİK DOLU BİR BAYRAM KUTLAMASINA EV SAHİPLİĞİ YAPIYOR

COSMOS THEATRE, 12 NİSAN’DA AYTA SÖZERİ’NİN MUHTEŞEM PERFORMANSIYLA MÜZİK DOLU BİR BAYRAM KUTLAMASINA EV SAHİPLİĞİ YAPIYOR

Kilit Grup’un vizyon projesi Cosmos Theatre, birbirinden değerli yerli ve yabancı sanatçıları sahnesinde ağırlamaya ve misafirlerine unutulmaz anılar sunmaya devam ediyor.

Türk müziğinin sevilen sesi Ayta Sözeri, 12 Nisan’da Cosmos Theatre’da hayranlarıyla buluşacak. Güçlü sesi ve etkileyici sahne performansıyla tanınan Ayta Sözeri, bayram coşkusunu müzik dolu bir geceyle taçlandıracak.

Cosmos Theatre’daki performansıyla hayranlarını büyülemeye hazırlanan Ayta Sözeri, bayram kutlamasını olabilecek en üst seviyeye çıkaracak. Unutulmaz bir performans ve muhteşem anılarla dolu bu bayram konserine tüm müzik tutkunları davetli.

Detaylı bilgi ve rezervasyon için www.cosmostheatre.com adresini ziyaret edebilir ya da 444 90 30 numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz.

Yorum Yaz