We-Flytour-GM-Banner-Animation
atf_banner-02
Anasayfa Aktüel BENTOUR REİSEN 20. YILINDA: TUR OPERATÖRÜ YIL DÖNÜMÜNE EĞİTİM PROGRAMIYLA BAŞLIYOR

BENTOUR REİSEN 20. YILINDA: TUR OPERATÖRÜ YIL DÖNÜMÜNE EĞİTİM PROGRAMIYLA BAŞLIYOR

Bentour Reisen 40’tan fazla çalışanı ile Side bölgesinde yer alan Crystal Palace Hotel’de 2024 eğitim programı için bir araya geldi. Rehberlik ekibinin tamamının yanı sıra, Bentour Reisen’ın incoming firması Bentour Reisen A.Ş.’ye ait havaalanı ve transfer ekipleri de bu eğitimde bir araya geldi.

Türkiye Uzmanı, iki günlük etkinlik boyunca çalışanlarına müşteri hizmetleri, rehberlik ve operasyon gibi ana konular üzerine eğitim verdi. Satış, misafir talepleri ve hizmet alanları gibi çeşitli sunumların yanı sıra şirket çalışanlarının fikir alışverişine olanak sağladı.

Kariyerine 56 sene önce Rehber olarak başlayan Bentour Reisen’ın Kurucusu ve Yönetim Kurulu Başkanı Kadir Uğur, toplantının açılışını yaptı. Sahada bulunan çeşitli konuşmacılar arasında Şef Rehber İlhan Çelikli ve Bahar Hür uçuş planlama konusunda, Bettina Sabel misafir talepleri ve şikayet yönetimi konularında, Vildan Erdin ve Zuhal Ergun operasyon ve muhasebe konularında sunumlar yaptı.

20. kuruluş yıldönümünü kutlayan Bentour Reisen, Antalya’daki incoming firmasını genişleterek, çalışanlarıyla birlikte daha iyi misafir hizmetleri sunabilmek için çalışmalarını sürdürüyor. Bentour Reisen, Antalya bölgesindeki tüm misafirlerine havaalanı ile otel arasında ve geri dönüşte en fazla 1 ara durak garantisi veren Quick-Transfer seçeneğini de vermiş olduğu hizmetler arasına ekledi.

Yorum Yaz