We-Flytour-GM-Banner-Animation
atf_banner-02
Anasayfa Aktüel HotelRunner Travel Turkey İzmir’e katılıyor

HotelRunner Travel Turkey İzmir’e katılıyor

GM TURİZM VE YÖNETİM DERGİSİ

Türkiye’nin ilk ve tek Turizm ve Yönetim Dergisi GM (General Management)’ın geçmişi, online portalımız öncesinde 17 yılla dayanmaktadır. Yayın hayatına 2004 yılında başlayan GM, günümüze kadar varlığını sürdürmektedir.

Lider konaklama ve seyahat teknolojileri şirketi HotelRunner, 7-9 Aralık tarihlerinde Türkiye ve bölge turizminin en önemli etkinliklerinden biri olan Travel Turkey İzmir’de B Hol C-106 numaralı stantta olacak. Güçlü bir kadro ile etkinlikte yer alacak olan HotelRunner, standında veriye dayalı ve yapay zekanın gücünden yararlanan platformunu son yenilikleriyle ziyaretçilerine anlatacak.

Türkiye’nin en büyük turizm platformu olarak bilinen TTI – Uluslararası Turizm Ticaret Fuar ve Kongresi, bu yıl 17. defa turizm sektörünü bir araya getirecek. Aralarında WTM Londra, The Phocustwright Conference, İstanbul Turizm Fuarı ve Antalya Turizm Fuarı’nın da bulunduğu dünya çapında birçok etkinlikte katılımcı olarak yer alan HotelRunner Ekibi, Travel Turkey İzmir’de de Türkiye turizminin temsilcileri ile bir araya gelecek.

Yapay zeka ve makine öğrenimi gibi yeniliklere uyum sağlamakla kalmayıp liderlik eden şirket, kullanıcılarını yarına hazırlamak için güçlü teknolojisinin bir yansıması olan platformunu ve sunduğu hizmetleri geliştirmeye devam ediyor. HotelRunner Ekibi tesis içi satış ve ödeme operasyonlarını etkin bir şekilde yönetmeyi sağlayan HotelRunner POS ürününü ve gelir yönetiminde seçkin konaklama tesislerine yardımcı olan ayrıcalıklı HotelRunner Elite hizmetini de standında sergileyecek. Değerlendirme Merkezi, Autopilot ve Insights gibi yapay zeka ve veri odaklı yenilikçi ürünler de yine HotelRunner standında detayları ile anlatılacak.

Başta konaklama tesisleri ve seyahat acenteleri olmak üzere tüm turizm sektörü paydaşlarının ihtiyaç duyduğu çözümleri sağlayan şirket, uçtan uca platformu ile katılımcıları sürdürülebilir büyüme fırsatlarını keşfetmeye davet ediyor. Etkinliğe güçlü bir kadro ile katılacak olan HotelRunner, B Hol C-106 numaralı stantta yeni iş ortaklıkları kurmayı, tüm sektör bileşenlerini bir araya getiren platformunun da büyüme ivmesini hızlandırmayı hedefliyor.

Turizm sektöründe teknoloji farkındalığını artırmayı ve tüm sektör oyuncuları için teknolojiyi erişilebilir kılarak daha büyük bir seyahat ekonomisi oluşturmayı hedefleyen HotelRunner için TTI ideal bir zemin oluşturuyor.

HotelRunner’ın Kurucu Ortakları Arden Agopyan ve Ali Beklen, Satış ve İş Geliştirme Direktörleri Rıza Kaynak ve Cihan Coşkuntuncel ve Pazarlama ve Büyüme Direktörü Süheyla van Taarling ile deneyimli HotelRunner Ekibi B Hol C-106 numaralı stantta ziyaretçilerini ağırlayacaklar.

TTI’a katılıyorsanız siz de bir görüşme organize ederek HotelRunner ile sürdürülebilir büyüme elde etme olanaklarını keşfedebilirsiniz.

Yorum Yaz