We-Flytour-GM-Banner-Animation
atf_banner-02
Anasayfa Aktüel Kamelya Collection Exclusive Hotels’ten Sürdürülebilir Turizme Tam Destek

Kamelya Collection Exclusive Hotels’ten Sürdürülebilir Turizme Tam Destek

GM TURİZM VE YÖNETİM DERGİSİ

Türkiye’nin ilk ve tek Turizm ve Yönetim Dergisi GM (General Management)’ın geçmişi, online portalımız öncesinde 17 yılla dayanmaktadır. Yayın hayatına 2004 yılında başlayan GM, günümüze kadar varlığını sürdürmektedir.

Kamelya Collection Exclusive Hotels çatısı altında faaliyet gösteren Sentido Selin Hotel, Sentido Fulya Hotel ve Aishen K Club, Paris iklim anlaşması çerçevesinde Türkiye Cumhuriyeti’nin de imza altına almış olduğu anlaşmaya istinaden yenilenebilir enerji kaynaklarından faydalanmak üzere ilk yatırımlarına güneş enerji santralinin kurulumu ile başladı.

Şimdi ise, Kültür ve Turizm Bakanlığı’nın sürdürülebilir turizm belgelendirmesi kapsamında, GSTC standardının 3 aşamasına ait kriterlerinin yüzde 100′ ünü karşılayarak, akredite GSTC belgesi sahibi oldu.
 
Tesislerin Genel Müdürü Erkut Öztürk, konaklama sektöründeki uzun ve köklü geçmişi ile her konuda olduğu gibi sürdürülebilir enerji konusunda da Kamelya Collection Exclusive Hotels olarak öncü tesisler arasında olmanın haklı gururunu yaşadıklarını ve bu gururu iş ortakları ile paylaşmaktan mutluluk duyduklarını ifade etti.

Yorum Yaz