We-Flytour-GM-Banner-Animation
atf_banner-02
Anasayfa Güncel Bir yarış, İki boğaz, İki deniz

Bir yarış, İki boğaz, İki deniz

GM TURİZM VE YÖNETİM DERGİSİ

Türkiye’nin ilk ve tek Turizm ve Yönetim Dergisi GM (General Management)’ın geçmişi, online portalımız öncesinde 17 yılla dayanmaktadır. Yayın hayatına 2004 yılında başlayan GM, günümüze kadar varlığını sürdürmektedir.

‘Bir yarış, İki boğaz, İki deniz’ Sloganıyla Düzenlenen Türkiye’nin En Prestijli ve Uzun Rotalı AKPA Kimya Sponsorluğunda, TAYK – Deniz Harp Okulunun 250’nci Kuruluş Yılı ve 52’nci Deniz Kuvvetleri Kupası Yat Yarışı 15 – 18 Temmuz 2023 Tarihleri Arasında Gerçekleşecek!

Yaklaşık 390 deniz mili mesafeli Türkiye’nin en prestijli ve uzun rotalı açık deniz yat yarışı AKPA Kimya Sponsorluğunda, TAYK – Deniz Harp Okulunun 250’nci Kuruluş Yılı ve 52’nci Deniz Kuvvetleri Kupası Yat Yarışı 15 – 18 Temmuz 2023 tarihleri arasında gerçekleşecek. Yarışın ana sponsorluğunu bir önceki yıl olduğu gibi bu yılda sektörünün Dünya çapında öncü firmalarından biri olan AKPA Kimya üstlendi. Yarış, 15 Temmuz 2023 Cumartesi günü saat 12:00’de Çengelköy/İstanbul’da başlayacak ve 18 Temmuz 2023 Salı günü saat 12:00’de Turgutreis/Bodrum’da sona erecek.

Yaklaşık 390 Deniz mili mesafesi ile şu ana kadar Türkiye’de yapılan en uzun rotalı, tek etaplı yarış olma özelliğini elinde bulunduran AKPA Kimya Sponsorluğunda, TAYK – Deniz Harp Okulunun 250’nci Kuruluş Yılı ve 52’nci Deniz Kuvvetleri Kupası Yat Yarışı, yarışçılar için oldukça zorlu ve uzun bir yarış olacak. Çengelköy/İstanbul’da başlayacak yarışta katılımcılar mola vermeden aralıksız yarışa devam ederek tek etaplı olarak yarışı Turgutreis/Bodrum parkurunda tamamlayacaklar.

AKPA Kimya’dan Overall Birinciye Özel Ödül

18 Temmuz 2023 Salı günü saat 19:30’da Turgutreis/Bodrum’da başlayacak ödül töreninde AKPA Kimya tarafından overall birincisi olan takımın ekibine 10 adet çanta ve içerisinde sürpriz hediyeler özel ödül olarak verilecek. AKPA Kimya, yelken sporunu daha geniş kitlelere duyurabilmek ve denizci bir nesil yetişmesine katkıda bulunmak amacıyla denizciliğe gönül vermiş kişileri yarışa teşvik etmeyi amaçladığını belirtiyor ve herkesi denize davet ediyor.

Yorum Yaz