We-Flytour-GM-Banner-Animation
atf_banner-02
Anasayfa Aktüel Kirkorov Cosmos Theatre’da Sahne Aldı

Kirkorov Cosmos Theatre’da Sahne Aldı

GM TURİZM VE YÖNETİM DERGİSİ

Türkiye’nin ilk ve tek Turizm ve Yönetim Dergisi GM (General Management)’ın geçmişi, online portalımız öncesinde 17 yılla dayanmaktadır. Yayın hayatına 2004 yılında başlayan GM, günümüze kadar varlığını sürdürmektedir.

Dünyanın birçok ülkesinde sayısız konser veren ünlü sanatçı Philip Kirkorov, Kilit Grup bünyesinde yer alan Türkiye’nin yeni nesil gösteri merkezi Cosmos Theatre’ da Antalyalılara unutulmaz bir gece yaşattı. Konserin duyurulmasının ardından yüzlerce müzikseverin toplandığı Cosmos Theatre, ünlü sanatçının performansıyla dolup taştı. Kirkorov; Akdeniz’e açılan, doğayla iç içe, zengin ve göz alıcı bir deneyim sunan, Nirvana Dolce Vita’da ise konaklamayı tercih etti.

1995 yılında Eurovision şarkı yarışmasında Rusya’yı temsil eden ve Antalya’da sevenleri ile buluşan Uluslararası ünlü şarkıcı ve oyuncu “Philip Kirkorov” dünya müzik ödüllerinde; “Dünyada En çok Satan Rus Sanatçı” ödülüne beş kez layık görüldü. Ünlü şarkıcı ve oyuncu Kirkorov ayrıca birçok müzik yarışmasında jüri üyesi olarak da yer aldı. Tüm misafirlerine eşsiz deneyimlerini sunan, görsel şölenleri ile hafızalarına kazınan “Cosmos Theatre” da konser serüvenini paylaşan Kirkorov, verdiği konser boyunca çeşitli sahne şovları ve unutulmaz etkileyici şarkıları ile tüm dinleyicilerine dolu dolu bir gece yaşattı.

SAHNE PROFESYONELLERİNİN ÖNCELİKLİ TERCİHİ “COSMOS THEATRE”

Antalya’da 550 kişilik kapasiteye sahip olan Türkiye’nin yeni nesil gösteri merkezi “Cosmos Theatre” çağdaş tasarımı, sadeliği ve fütüristliği birleştiriyor. Uluslararası sahne profesyonellerinin öncelikli tercihi olan, sahnede yer alan ileri dijital projeksiyonları ile optimum görüş açılı özel alanlarını konuklarına sunuyor. Eğlence merkezinin atmosferini vurgulayan detayları ile ses kalitesini en üst düzeyde tutmak için akustik teknik boyutlarını esas alan zemin ve cephe kaplama cihazları sayesinde her misafirine eşit izleme imkanı sunuyor.

NİRVANA DOLCE VİTA ÜNLÜ YILDIZI AĞIRLADI

KHG bünyesinde bulunan, Kemer Likya yolu üzerinde yer alan birbirinden farklı konseptlere sahip Toros Dağları’nın eteklerinde Akdeniz’e açılan kendine ait özel koyu ile göz alıcı bir deneyim sunan Nirvana Dolce Vita’ da konaklayan Kirkorov; doğanın zengin güzelliği ve doğanın sentezlendiği bir atmosfere sahip olan otelin; güler yüzlü ve ilgili ekibine yolladığı mesajda “Yaz bitti… Ama Türkiye’de sıcak konserler ile bitirelim dedik. Böyle sıcak karşılama için teşekkürler” ifadelerine yer verdi.

Yorum Yaz