We-Flytour-GM-Banner-Animation
atf_banner-02
Anasayfa Aktüel MTS GLOBE TÜRKİYE TİYATRO KULÜBÜ ÇALIŞIYOR

MTS GLOBE TÜRKİYE TİYATRO KULÜBÜ ÇALIŞIYOR

MTS Globe Türkiye ekibinin takım çalışmasını ve dayanışmayı güçlendirmek amacıyla kurulan Tiyatro Kulübü çalışmalarına devam ediyor.

Yönetim kurulunun tam desteği ile çalışmalara geçtiğimiz eylül ayında başlayan kulüp, sezon sonu galası Glamorous Night’ta kısa ama keyifli ilk gösterisini sahneye koymuştu.

2024’ün şubat ayı itibariyle yeni sezon çalışmalarına başlayan tiyatro kulübü, Antalya Şehir Tiyatrosu Genel Sanat Yönetmeni Mehmet Özgür’ün katkılarıyla çalışmalarını sürdürecek.

Eğitmenliğini Antalya Şehir Tiyatrosu başarılı oyuncularından Hasibe Aygül Özgür’ün yapacağı çalışmaların şubat Ayı itibariyle hızlanması hedefleniyor.

Mehmet Özgür ve Hasibe Özgür, tiyatro kulübü üyeleri ile tanışmak ve çalışmalara yön vermek amacıyla 12 Şubat’ta MTS Globe Türkiye merkez ofisini ziyaret etti.

Eğitmen Hasibe Aygül Özgür, çalışmalar için son derece heyecanlı olduğunu belirtirken Mehmet Özgür son derece istekli ve tiyatroya gönül vermiş büyük bir ekip ile karşılaştığı için çok mutlu olduğunu dile getirdi.

Yorum Yaz