We-Flytour-GM-Banner-Animation
atf_banner-02
Anasayfa Sektörel Haberler CONTİNENT HOTEL ATAŞEHİR’DE ÜST DÜZEY ATAMALAR

CONTİNENT HOTEL ATAŞEHİR’DE ÜST DÜZEY ATAMALAR

Türkiye’yi yurt dışında temsil eden franchise ve yönetim firması Continent Worldwide Hotels, geçtiğimiz aylarda devir aldığı ve Continent Hotel Ataşehir ismi ile hizmete soktuğu İstanbul’daki otelde yeni yönetim kadrosunu belirledi.

Otel Müdürü Haydar Gölünç

Grupta Türkiye Açılış / Destek & Operasyonlar Direktörü olarak görev yapan, Haydar Gölünç şu an için Otel Müdürü olarak oteli yönetecek. Uzun yıllar Sheraton Çeşme’de görev yapan ve sonrasında Yunanistan’da çeşitli 4 ve 5 yıldızlı otellerde yöneticilik pozisyonlarını üstlenmiş olan Haydar Gölünç, yine Türkiye’de bulunan Resort otel grubu MP Hotels’de de Operasyon Müdürlüğü pozisyonu üstlenmişti.

Bilgi İşlem & Teknik Servis Müdürü İsmail Zeytinözü

Grupta Türkiye Bilgi İşlem Direktörü olarak görev yapmakta olan İsmail Zeytinözü, Continent Hotel Ataşehir, Bilgi İşem & Teknik Müdür olarak görev yapmaya başladı. Renkli bir kişilik olan İsmail Zeytinözü, Turban Otel Grubu, Güzel Ege, Diana Travel gibi resort otel gruplarında ve tur operatörlerinde IT Consultant olarak, görev yaptı ve Groupe Marmara’da 2018’e kadar Türkiye Bilgi İşlem Koordinatörlüğü görevini üstlendi. Double Tree by Hilton Çeşme, Ilıca Hotel & Aquapark’da Operasyon Müdürlüğü ve Uludağ’da No 21 Hotel’de Genel Müdürlük görevleri de alan İsmail Zeytinözü, hobileri arasında mutfak ve yemek pişirmek olan ‘multi task’ çalışmayı seven bir yönetici.

Ön Büro Müdürü Furkan Paksoy

Continent Hotel Kahramanmaraş’ın açılış ekibinde de görev yapmış olan Furkan Paksoy, Kahramanmaraş’ta Ön Büro Müdürlüğü ve Otel Müdürlüğü görevlerini üstlendi. Grubun Mersin’de açtığı Swiss Inn Mersin otelinde de tadilat ve markaya entegrasyon süresinde de görev alan Furkan Paksoy, Continent Worldwide Hotels’e katılmadan önce, yine Kahramanmaraş’ta Choice Hotels’e bağlı Clarion markası dahil çeşitli otellerde Ön Büro departmanında görev yaptı.

Mutfak Şefi Songül Yıldırım

Ocak ayı itibarı ile Continent Hotel Ataşehir’de görev yapmaya başlayan Songül Yıldırım, 1973 Malatya doğumlu. Aslında Teknik Lise, Fen Kolu Elektrik Bölümü mezunu olan ve branşına uygun birçok işte çalışan, hobileri arasında yemek yapmak ve pastacılık yapmak olan Songül Yıldırım, 2004 yılında mutfağa olan ilgisine yenik düşüp pastacılık eğitimleri aldı ve birçok restaurant ve otel’de mutfak bölümünde görev aldı. 2018 – 2023 arası Alaçatı’nın en iyi tesislerinden biri olan Alaçatı Beach Resort’de Sheba Restaurant’ta Mutfak Şefi olarak çalıştı.

Otelin Continent markasına entegrasyon sürecinin halen devam ettiğini ancak, şu ana kadar hem doluluk oranlarında ciddi bir artış olduğunu hem de misafirlerden olumlu yorumlar aldıklarını söyleyen Ülke Franchise ve Operasyonlar Direktörü Kemal Karataş, “Continent markası Ataşehir’e geldiği andan itibaren, çevrede otel ihtiyacı olan firmalar tarafından ilgi görmeye başladı. Bu bağlamda otelimiz her geçen gün misafirlerimizin beğenisini kazanmaya devam ediyor. Ekibimiz ellerindeki tüm imkanları seferber ederek, otelin marka entegrasyonunu nihayete erdirme konusunda çaba sarfetmekteler. Yakın zamanda tam kapasite ile çalışmaya başlayacağımıza eminim” dedi.

Yorum Yaz