We-Flytour-GM-Banner-Animation
atf_banner-02
Anasayfa Aktüel YÖNETİCİLER STRATEJİK YOL HARİTASI İÇİN TOPLANDI

YÖNETİCİLER STRATEJİK YOL HARİTASI İÇİN TOPLANDI

Ela Excellence Resort Belek ve Özak Global Holding yöneticilerinin bir araya geldiği çalıştayda, iş stratejileri belirlerlenirken ortak iş yapma modeli ve kurumsal hafızanın önemine vurgu yapıldı.

Ela Excellence Resort Belek ve Özak Global Holding’in 2023 değerlendirmesi ve 2024 stratejik hedeflerini belirlemek amacıyla düzenledikleri çalıştayda, sektördeki başarılarını artırma kararlılığı belirtildi.   Ela Excellence Resort Belek ve Özak Global Holding yöneticileri, 2023’teki başarıları değerlendirdi.

Çalıştay, Ela Excellence Resort Belek’in sürdürülebilir başarılarına odaklanarak, turizm sektöründeki gelişmeleri yakından takip edip, misafir memnuniyetini ön planda tutarak 2024 stratejik hedeflerini belirledi. Yöneticiler, motivasyonlarıyla geleceğe yönelik stratejileri ele alırken, SWOT analiziyle 2024 hedeflerini değerlendirdi. Ayrıca, departmanlara özel sunumlar yapıldı ve gruplar halinde workshoplar düzenlendi.

Çalıştayın ikinci aşamasında, Özak Global Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Akbalık’ın açılış konuşması gerçekleşti. Bu aşamada, Ela Excellence Resort Belek ve Özak Global Holding’in güç birliğiyle sektördeki yenilikçi başarıları hedefleme kararlılığı vurgulandı. Akbalık, iş stratejilerini belirlerken ortak iş yapma modeli ve kurumsal hafızanın önemine vurgu yaparak, iş süreçlerinin kurum kültürüne uygun bir şekilde takip edilmesinin başarıya ulaşmayı kolaylaştıracağını ve şirketin gelecek vizyonunu, kurum kültürüne uygun çalışmalarla şekillendireceklerini paylaştı.

Akbalık, takımın birlikte hareket etmesinin, işbirliği içinde olmanın, farklı bakış açılarından güç almanın sektöre yönelik yenilikçi çözümler üretme kapasitesini arttıracağına dikkat çekti. Liderlik ve takım ruhu ile ilgili motive edici sözleri, çalıştay katılımcıları arasında olumlu bir enerji yarattı ve birlikte hareket etme kararlılığını güçlendirdi.

Bu özel etkinliğin, Ela Excellence Resort Belek ve Özak Global Holding’in sektördeki yeni başarıları hedefleme kararlılığını arttırması hedeflenirken, Ela Excellence Resort Belek’in, turizmdeki güncel gelişmeleri yakından takip ederek, misafir memnuniyetini her zaman öncelik olarak benimsemeye ve kaliteli hizmet anlayışını sürdürmeye devam edeceği belirtildi.

Yorum Yaz