We-Flytour-GM-Banner-Animation
atf_banner-02
Anasayfa Aktüel Oktay Temeller – Setur erken rezervasyon kampanyasını başlattı

Oktay Temeller – Setur erken rezervasyon kampanyasını başlattı

GM TURİZM VE YÖNETİM DERGİSİ

Türkiye’nin ilk ve tek Turizm ve Yönetim Dergisi GM (General Management)’ın geçmişi, online portalımız öncesinde 17 yılla dayanmaktadır. Yayın hayatına 2004 yılında başlayan GM, günümüze kadar varlığını sürdürmektedir.

Koç Grubu şirketlerinden Setur, 2023 erken rezervasyon kampanyasını başlattı. Misafirler, yüzde 50’ye varan indirimlerden yararlanmak için 5 Aralık 2022’ye kadar erken rezervasyon yapabilecek.
Setur, merakla beklenen erken rezervasyon kampanyasını duyurdu. 16 Kasım- 05 Aralık 2022 tarihleri arasında geçerli olacak kampanya kapsamında Setur, tatil planlarını erken rezervasyonla ve avantajlı fiyatlarla garanti altına almak isteyenlere yüzde 50’ye varan indirimlerin yanı sıra yüzde 25’ini önden ödeyip tatilini garantileme fırsatı sunuyor.

Fiyatlarda artış bekleniyor, erken rezervasyonun önemi artıyor

Setur olarak erken rezervasyon kampanyaları ile tatilseverleri düşledikleri tatil olanakları ile buluşturmaktan büyük mutluluk duyduklarını belirten Setur Turizm Operasyon Direktörü Oktay Temeller, yurt dışından gelen ziyaretçilerin artışı ile birlikte 2023 yılında doluluğun yanı sıra, fiyatlarda sezon içinde de artış olasılığının olduğunu söyledi. Tatil planlamalarını önceden yaparak hayallerindeki tatili şansa bırakmayanlara özel bu sene de yüzde 50’ye varan indirim kampanyası başlattıklarını belirten Temeller; “Avrupa’da yaşanan son gelişmelerle birlikte yurtdışından gelen ziyaretçilerin sayısında önemli bir artış görüyoruz. Bu durum doluluğa ve taleple birlikte fiyatlarda artışa neden oluyor. Bu nedenle erken rezervasyon her zamankinden daha fazla önem taşıyor. Müşteri memnuniyetinde sektör birincisi olarak bireyleri farklı fırsatlarla buluşturarak hayallerindeki tatillere ulaştırmayı amaçlıyoruz. Erken rezervasyon kampanyamızı da bu hedefimiz doğrultusunda hayata geçiriyoruz” dedi.

Yorum Yaz