We-Flytour-GM-Banner-Animation
atf_banner-02
Anasayfa Aktüel Raffles Hotels, “2023 Dünyanın En İyileri”nde 2’inci

Raffles Hotels, “2023 Dünyanın En İyileri”nde 2’inci

GM TURİZM VE YÖNETİM DERGİSİ

Türkiye’nin ilk ve tek Turizm ve Yönetim Dergisi GM (General Management)’ın geçmişi, online portalımız öncesinde 17 yılla dayanmaktadır. Yayın hayatına 2004 yılında başlayan GM, günümüze kadar varlığını sürdürmektedir.

Raffles Hotels & Resorts, en prestijli seyahat yayınlarından Travel + Leisure tarafından 2023 Dünyanın En İyileri Ödüllerinde En İyi Otel Markası kategorisinde 2. sıranın sahibi oldu.

Raffles otelleri, Travel & Leisure tarafından düzenlenen 2023 Dünyanın En İyileri Ödülleri’nde “En İyi Otel Markası” kategorisinde 25 marka arasında 2. sıraya yerleşti. Travel + Leisure okuyucuları tarafından en iyi oteller ve tatil yerleri, şehirler, adalar ve ulusal parklar, kruvaziyer gemiler, Spa’lar, tur operatörleri, havayolları ve dünyanın her yerinden seyahat destinasyonlarının değerlendirildiği anketle yıllık olarak belirlenen ödüllerde, Raffles Hotels & Resorts, 98,59 puan aldı.

Markanın ilk oteli olan Raffles Singapur’un 1887’de açılışından bu yana tüm dünyada lüks konaklamaadını duyuran Raffles Hotels & Resorts, İstanbul, Paris, Londra, Boston, Dubai, Doha gibi seçkin destinasyonlarda misafirlerini ağırlıyor.

Yorum Yaz