We-Flytour-GM-Banner-Animation
atf_banner-02
Anasayfa Aktüel SPORCULAR, CORENDON TENNIS CLUB KEMER’DE BİR ARAYA GELDİ

SPORCULAR, CORENDON TENNIS CLUB KEMER’DE BİR ARAYA GELDİ

Üst düzey genç sporcular, Corendon Tennis Club Kemer’de bir araya geldi. Corendon Tennis Club Kemer, Uluslararası TEN PRO – Turkish Bowl Tenis Turnuvası ödülleri sahiplerini buldu.

44 ülkeden 200 genç tenisçinin ağırlandığı turnuvada, kapanış seramonisi ile ödülleri sahiplerini buldu
En büyük genç yaş turnuva serilerinden biri olan TEN-PRO Global Junior Tour 21 Nisan’da düzenlenen ödül töreni ile kapanış seramonisini gerçekleştirdi. 9 yıl aradan sonra Türkiye’de düzenlenen organizasyona Corendon Tennis Club Kemer yeni tesisleriyle ev sahipliği yaptı.

Corendon Turizm Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Yıldıray Karaer: “ Corendon Tennis Club Kemer’de düzenlenen ilk turnuvada 44 farklı ülkeden genç yeteneği misafir etmekten mutluluk duyuyoruz. Kemer’e değer katacak doğa ile iç içe bu projeyle ululararası tenis organizasyonlarının yanı sıra bölgedeki tenis severlere de ev sahipliği yapmaya devam edeceğiz” dedi.

CORENDON TENNİS CLUB İLE KEMER’DE TENİS DENEYİMİ

Toplamda 14 adet toprak zemin kortu içeren Kemer’in yemyeşil doğasında yer alan Corendon Tennis Club Kemer, tüm sporseverlere eşsiz bir deneyim sunmak amacıyla açıldı. Antalya’yı ve Kemer’i dünya genelinde tüm tenis severlere tanıtarak sağlıklı bir yaşam tarzını teşvik etme mottosuna sahip olan alan Corendon Tennis Club Kemer, bölge sakinlerine modern bir spor kompleksi imkanı sunuyor. Aynı zamanda düzenleyeceği uluslararası etkinlikleriyle de bölgeyi spor turizmi için bir çekim merkezi haline geliyor.

Corendon Turizm Grubu, tenis kulübüne 2 km yakınlıkta olan Corendon Playa Kemer otelinde konaklamalara özel tenis paketleri sunuyor.

Yorum Yaz