We-Flytour-GM-Banner-Animation
atf_banner-02
Anasayfa Aktüel Sunprime C-Lounge Hotel dünya üçüncüsü oldu

Sunprime C-Lounge Hotel dünya üçüncüsü oldu

GM TURİZM VE YÖNETİM DERGİSİ

Türkiye’nin ilk ve tek Turizm ve Yönetim Dergisi GM (General Management)’ın geçmişi, online portalımız öncesinde 17 yılla dayanmaktadır. Yayın hayatına 2004 yılında başlayan GM, günümüze kadar varlığını sürdürmektedir.

İskandinav Tur Operatörü NLTG, 3 Aralık 2022’de Stockholm’de düzenlenen törende Sunprime ve Sunwing konseptli otellerini ödüllendirdi.

NLTG’nin İsveç, Norveç, Danimarka ve Finlandiya’daki 800 çalışanının da katıldığı törende Sunprime C-Lounge Hotel dünya üçüncüsü olarak kürsüye çıktı. Sunprime C-Lounge
Beach & SPA Hotel İşletmecileri Şükrü Cimrin ve Mehmet Şükrü Cimrin ödüllerini NLTG Hotel ve Resort Direktörü Maria Tullberg’in elinden aldı.

Yıl boyunca Sunprime otellerinde kalan misafirlerle Stockholm’deki merkezin yaptığı detaylı memnuniyet anketlerinin sonucunda oluşan kalite ve NPS puanlarına göre belirlenen sıralamada Sunprime otelleri kürsüye çıkabilmek için sezon boyunca birbirleriyle yarışıyorlar.

2015’de açıldığı yıldan beri kürsüden inmeyen Sunprime C-Lounge Hotel işletmecileri Şükrü Cimrin ve Mehmet Şükrü Cimrin şu açıklamayı yaptılar: ‘2015’de açılan tesisimiz ilk yıl Türkiye birincisi ve dünya üçüncüsü olmuştu. İlk yıl aldığımız bu şaşırtıcı derece bizleri çok motive etti ve ekip olarak bu kürsüye çıkacağımıza hep inandık ve bu amaçla çalıştık ve kendimizi hep geliştirmeye çalıştık. Geleneği koruduk ve bu yıl da ekibimizin özenli ve gayretli çalışmaları sonucunda Stockholm’deki törende Türkiye’yi temsil ederek dereceye girdik. Hedefimiz 2023 sezonunda misafirlerimize unutulmaz tatiller yaşatarak birinci olabilmek.

Bu ödülü almamızda en büyük paya sahip olan tüm Sunprime C-Lounge ekibimize, tüm tedarikçilerimize ve bizi en objektif şekilde değerlendiren değerli misafirlerimize teşekkür ediyoruz. ‘

Yorum Yaz