We-Flytour-GM-Banner-Animation
atf_banner-02
Anasayfa Aktüel Suudi Arabistan’da Yeni Oteller İçin İmzalar Atıldı

Suudi Arabistan’da Yeni Oteller İçin İmzalar Atıldı

GM TURİZM VE YÖNETİM DERGİSİ

Türkiye’nin ilk ve tek Turizm ve Yönetim Dergisi GM (General Management)’ın geçmişi, online portalımız öncesinde 17 yılla dayanmaktadır. Yayın hayatına 2004 yılında başlayan GM, günümüze kadar varlığını sürdürmektedir.

Hızlı büyüyen Türk franchising ve yönetim hizmetleri şirketi Continent Worldwide Hotels, Medine’de iki dikkat çekici otel ve Al Dammam’da bir başka prestijli mülkün imzalandığını duyurdu. Bu stratejik gelişmeler, Körfez ve Orta Doğu ve Kuzey Afrika (MENA) bölgelerindeki varlığını genişletmeye devam ettiği için marka için önemli bir kilometre taşını işaret ediyor.

Riyad’ın merkezinde bulunan Continent Al Waha Riyadh, Cidde şehrinin canlı atmosferinde bulunan Continent Al Ertiqaa Cidde ve diğer yandan, Continent Al Uqayr, misafileri için unutulmaz deneyimler sunacak.

Her iki Madine oteli de Mutabakat Zaptı ile anlaşmayı tamamladı

Continent Worldwide Hotels, Medine’de misafirlerin deneyimini yükseltmeye yönelik olarak hazır hale getirilen iki seçkin tesisi, Continent Areola Hotel ve Continent Rose Hotel’i gurur duyarak tanıtıyor. 216 lüks odası, açık büfe restoranı, özel restoranı ve toplantı odasıyla dört yıldızlı Continent Areola Hotel, konfor ve zarafetin temsilcisi olarak öne çıkıyor. 286 odası, restoranı ve toplantı mekanlarıyla Continent Rose Hotel, misafirlerine sıcak bir konukseverlik deneyimi sunmaya hazır. Aynı zamanda, Continent Al Khobar, Al Dammam Bölgesi’nin stratejik bir bölgesinde bulunuyor. 42 lüks oda ve süitin yanı sıra tüm gün yemek hizmeti sunan bir restoran, Dammam manzaralarını sunan bir çatı kafe ve binanın 21. katında yer alan bir spa ve sağlık kulübü ile karma kullanımlı bir proje olarak karşımıza çıkıyor.

Her iki Madina oteli de Mutabakat Zaptı’nı (MoU) imzaladı ve anlaşmaların yürütülmesi 2024’ün ilk çeyreğinde ve 2025’in dördüncü çeyreğinde başlamayı planlıyor. Continent Hotels Gulf Region CEO’su Jamal Hamed, “Medine’nin misafirperverlik sahnesine iz bırakmaktan heyecan duyuyoruz. Bu tesisler, Medine’nin kalbinde ve Al Haram’a sadece birkaç adım uzaklıkta stratejik bir konumda bulunmaktadır” şeklinde konuştu.

Güven ve Esnekliğin Körfez Pazarında Güçlendirilmesi

MENA bölgesindeki Continent Hotels Genel Müdürü Shady Boueiry, “Continent Markası, Körfez Pazarı içinde hızla genişleyen bir güven ve saygıya sahip. Esneklik ve olağanüstü hizmet anlayışımız, markamızın bölgedeki tanınırlığını artırıyor” dedi. Son gelişmelerin, Continent markasının sağlam temelini kanıtladığını vurguladı.

Continent Worldwide Hotels için Önemli Bir Başarı

Continent Worldwide Hotels Genel Müdürü Ethem Zagikyan, bu anlaşmaları şirket için önemli bir başarı olarak değerlendirdi: “Mevcut tesislerimiz ve yeni imzaladığımız anlaşmalarla şu anda toplamda 1000’den fazla odayı yönetiyoruz. Bu, olağanüstü misafir deneyimleri sunma taahhüdümüzün bir kanıtıdır.” Aynı zamanda gelecek için iddialı planlarını da paylaştı: “Yaklaşık 12 proje imzamız devam ediyor ve hala Riyad, Cizan, Tabuk, Dubai, Ürdün ve Mısır’daki yeni projeleri aktif olarak takip ediyoruz. Suudi Arabistan’da yeni mülkler için süregelen görüşmelerimiz olumlu bir şekilde ilerliyor. MENA ve Körfez bölgelerinde, Türk kökenli otel franchise ve yönetim şirketi olarak geniş bir genişleme planına sahip olduğumuzu gururla duyuruyoruz.”

Yorum Yaz