We-Flytour-GM-Banner-Animation
GlobalYatakBankasi-1A
atf_banner-02
Anasayfa Aktüel The Bodrum Edition 2023 yaz sezonu için açılıyor

The Bodrum Edition 2023 yaz sezonu için açılıyor

Ian Schrager imzalı yeni lüks anlayışının Türk Riviera’sındaki durağı The Bodrum EDITION, 14 Nisan Cuma günü yeniden kapılarını açıyor.

The Bodrum EDITION, Yalıkavak Marina’ya 3 kilometre uzaklıkta. Butik otel kurgusuyla yarattığı özgün dünyasında tümü özel tasarım mobilyalar ve mermer banyolara sahip 108 oda, süit ve bir villa bulunuyor. Üç katlı, ödüllü “The Villa” Bodrum’da dört yatak odası, geniş banyoları, özel yüzme havuzu ve bahçesiyle konuklarını ağırlamaya devam edecek.

The SPA’da geleneksel Türk hamamından iki adet özel Himalaya tuzu uygulama odasına, saunadan buhar odasına, havuzdan 8 adet farklı uygulama odasına uzanan birçok seçenek yer alıyor. Zamansız teknikleri, yenilikçi hizmetlerle harmanlayan The SPA, sezon boyunca tüm konuklarına rahatlamaları ve yenilenmeleri için hizmet veriyor.

Dünyaca ünlü şef Diego Munoz’un imza açık hava restoranı BRAVA, geleneksel Türk lezzetleriyle zenginleştirilmiş Latin Amerika esintili menüsüyle şefin köklerine saygı duruşu niteliğinde. BRAVA’nın barında yer alan klasik ve deneysel kokteyl seçkisinde de Latin Amerika notalarının izi var. Ayrıca geleneksel lezzet arayanlar için de ünlü şef Osman Sezener’in KITCHEN’ı Bodrum için en ideal buluşma noktası. Sezener’in otelin bahçesinden ve yerel çiftliklerden topladığı malzemelerle hazırladığı özel menüsü farklı bir alternatif sunuyor.

Yorum Yaz