We-Flytour-GM-Banner-Animation
atf_banner-02
Anasayfa Aktüel Titanic Deluxe Golf Belek sömestr için hazır

Titanic Deluxe Golf Belek sömestr için hazır

GM TURİZM VE YÖNETİM DERGİSİ

Türkiye’nin ilk ve tek Turizm ve Yönetim Dergisi GM (General Management)’ın geçmişi, online portalımız öncesinde 17 yılla dayanmaktadır. Yayın hayatına 2004 yılında başlayan GM, günümüze kadar varlığını sürdürmektedir.

Turizm sektörünü canlandıran sömestr tatili yaklaştı. Titanic Deluxe Golf Belek ailelerin konforu için hazırladığı çocukların yaş gruplarına özel eğitici ve eğlenceli etkinlikleri paylaştı. Titanic Deluxe Golf Belek ara tatilde ağırlayacağı çocuklar için Tini Kids Club, aile bireyleri için ise; ısıtmalı havuz, doğa ve zengin mutfak hizmetini sunuyor. Titanic Deluxe Golf Belek’in sömestr tatili için yayınladığı yazısında şu ifadelere yer verildi:

Akdeniz’in kalbi Belek’te yeşilin her tonunu barındıran çam ormanlarının arasındaki gizli cennette, Titanic Deluxe Golf Belek konforuyla çocuklarınızın ara tatilini taçlandırıyor.

Akdeniz güneşinin içinizi ısıtacağı, bol oksijenli tertemiz havasının ruhunuzu yenileyeceği doğayla iç içe bir tatil, hem size hem çocuğunuza çok iyi gelecek. El değmemiş doğanın kıyısında, huzuru yaşatan bir sahilin ılık güneşine incecik kumlar ve berrak bir deniz eşlik ediyor. Otel içerisinde yer alan Tini Kids Club’ın yaş gruplarına özel olarak tasarlanmış birbirinden keyifli ve eğitici oyunları küçük misafirlere zamanın nasıl geçtiğini unuttururken her türlü güvenlik ve hijyen önleminin alındığı açık ve kapalı mekanlar ailelerin içini ferahlatıyor.

Doğa ile içiçe spor yapma imkanı sunan spor alanları, ısıtmalı havuz keyfi, kesintisiz yeşilin içinde akşam üstü kokteyleri, usta ellerden çıkmış enfes lezzetler, dört dörtlük bir servis kalitesi ile Titanic Deluxe Golf Belek ara tatilde çocuklarınızla keyif yapmanız için her türlü konforu sunuyor.

Çocuklarınız tertemiz havada keyifle oynarken siz de kendinizi kışa hazırlamak isterseniz Titanic Hotels bünyesinde hizmet veren BeFine Spa da sizin için harika bir fırsat. Huzurlu hissedeceğiniz masaj odaları, özel malzemeler kullanılarak dizayn edilmiş sauna ve buhar odaları, geleneksel Türk hamamı, alanında uzman terapistlerin uyguladığı özel masaj, vücut ve cilt bakımlarıyla da ruhunuzu ve bedeninizi arındırma olanağı sağlıyor.

Yorum Yaz