We-Flytour-GM-Banner-Animation
atf_banner-02
Anasayfa Aktüel Vaat Holding turizm yatırımlarına hız verdi

Vaat Holding turizm yatırımlarına hız verdi

GM TURİZM VE YÖNETİM DERGİSİ

Türkiye’nin ilk ve tek Turizm ve Yönetim Dergisi GM (General Management)’ın geçmişi, online portalımız öncesinde 17 yılla dayanmaktadır. Yayın hayatına 2004 yılında başlayan GM, günümüze kadar varlığını sürdürmektedir.

Sanayi, inşaat, gıda ve turizm sektörlerinde faaliyet gösteren Vaat Holding, Misal Hotels markalı otel zincirlerine iki yeni halka daha ekleyecek. Turizm ve otelcilik alanındaki yatırımlarına hız veren Vaat Holding’in hayata geçireceği Misal Hotels markalı iki yeni otel İstanbul’da hizmet verecek.

Milli gazetenin haberine göre, turizm ve otelcilik alanındaki markası Misal Hotels ile Trabzon ve Alanya’da faaliyet gösteren Vaat Holding, otel zincirine İstanbul’da iki yeni halka daha ilave ediyor.

Vaat Holding, İstanbul’da Şişli ve Güneşli – Basın Ekspres güzergahında hayata geçireceği oteller ile turizm – otelcilik alanındaki faaliyetlerine yakın vadede 90 milyon dolarlık yatırım gerçekleştirecek.

YAMAN HACIİBRAHİM; “TÜRKİYE GENELİNDE MİSAL HOTELS MARKASINI 25 NOKTAYA TAŞIYACAĞIZ”

Faaliyette bulunduğu tüm sektörlerdeki yatırımlarına ağırlık verdiklerini belirten Vaat Holding Yönetim Kurulu Başkanı Yaman Hacıibrahim; “Sanayi, inşaat ve gıda sektörlerindeki yatırımlarımızı arttırırken turizm ve otelcilik alanındaki Misal Hotels markamızı da Türkiye genelinde 25 noktaya ulaştırmayı hedefliyoruz. Bu anlamda Trabzon ve Alanya’dan sonra İstanbul’da açacağımız iki yeni otelin ardından farklı illere de markamızı taşımayı amaçlıyoruz. İstanbul Şişli ve Güneşli’de Vaat Yapı tarafından inşası devam eden otellerimizin ilkini 2024 yılı ortasında hizmete almayı planlıyoruz. Vaat Holding’in temel faaliyet alanları arasına aldığımız turizm ve otelcilik sektörü önümüzdeki süreçte büyümemizi sürdüreceğimiz ana başlıklar arasında yer alacak.” dedi.

Yorum Yaz