Ali Bahar : “Turizm Çalışanları Mart Sonuna Kadar Aşılansın”

Ali Bahar : “Turizm Çalışanları Mart Sonuna Kadar Aşılansın”

Antalya Organize Sanayi Bölgesi (OSB) Başkanı Ali Bahar, turizm çalışanlarıyla ilgili çağrı yaptı.

 

 

 

 

TURİZM ÇALIŞANLARI
Antalya Organize Sanayi Bölgesi (OSB) Başkanı Ali Bahar

 

Ali Bahar : “Turizm Çalışanları Mart Sonuna Kadar Aşılansın”

Antalya Organize Sanayi Bölgesi (OSB) Başkanı Ali Bahar, normale dönüşün sürdürülebilir olması için Antalya gibi turizm bölgelerinde üretim ve hizmet sektörü çalışanlarına aşılamada öncelik verilmesi gerektiğini söyledi.

Dünya’dan Fikri Cinokur’un haberine göre; Bahar “Turizm çalışanları Mart sonuna kadar aşılanırsa Antalya yeni bir başarı hikayesine imza atabilir” dedi. Ve Sözlerine şu cümlelerle devam etti. Bahar, “Üretim ve hizmet sektörleri yüz binlerle ifade edilen sayıda kişiye istihdam sağlıyor. Turizm tesislerinde, sanayi kuruluşlarında kalabalık insan grupları işin doğası gereği bir arada bulunuyor ve birbirleri ile etkileşimde bulunarak çalışıyor. Bu iki sektör çalışanlarına aşılamada öncelik tanınması, salgının önlenmesine, normalleşme sürecinin hızlanmasına ve ekonomik kalkınmanın ivmelenmesine önemli katkılar sağlayacaktır” diye konuştu. Bahar, “Sektör çalışanları mart sonuna kadar aşılanır ve bu durum uluslararası arenada kapsamlı bir tanıtım atağı ile birleştirilirse, Antalya 2021 yılında yeni bir başarı hikayesine imza atabilir” dedi.

 

 

 

Yeni Sayımızı Okumak İçin Tıklayın !

 

Gm Turizm & Yönetim Dergisi Hakkında:

GM Turizm ve Yönetim Dergisi, tümüyle turizm endüstrisi ve turizm profesyonellerinin ilgi alanındaki konular ile sektöre ilişkin araştırma ve incelemelerden oluşmakta. Sektörel trendlerle ilgili analizlere yer vermektedir. Gm Turizm & Yönetim Dergimizin Hard Copy Trajı 4000 adet. Web sitesi aylık ziyaretçi sayısı 200.000 üzerinde, sosyal medya hesaplarının reel-aktif takipçileri 35.000 olup aylık yayınlanmaktadır.

 

2021 yılı itibariyle GM Turizm & Yönetim Dergisi Rusya E- Dergi yayına başlayacaktır.  Teknolojiye yatırım yapmayı da ihmal etmeyen Gm Dergi Mart ayı frekansıyla “Canlı Dergi” yayını ile aynı zamanda izlenen ve seyredilebilme dergi olma özelliği taşıyacaktır.

İçeriği ve yayın hedef tur operatörü, yatırımcı, işletmeci, yönetici, danışman, lojistik hizmet verenlere yönelik olarak hazırlanmaktadır. GM, yayın içeriği itibariyle, turizm sektörü ile sektörle ilişkili endüstri ve diğer kesimleri buluşturan bir BİLGİ platformu niteliğindedir. Derginin her sayısında araştırma, inceleme ve dosya konuları ile bölgelerden, Türkiye’den ve dünyadan haberlerin yanı sıra sektörün her kesiminden haberlere ve en son istatistiklere yer verilmektedir.  Basılı yayınımız haricinde ayrıca sektöre yönelik güncel haberlerimiz www.gmdergi.com’da yayınlanmaktadır.

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here