We-Flytour-GM-Banner-Animation
atf_banner-02
Anasayfa Güncel Antalya triatlon sporcularını ağırladı

Antalya triatlon sporcularını ağırladı

GM TURİZM VE YÖNETİM DERGİSİ

Türkiye’nin ilk ve tek Turizm ve Yönetim Dergisi GM (General Management)’ın geçmişi, online portalımız öncesinde 17 yılla dayanmaktadır. Yayın hayatına 2004 yılında başlayan GM, günümüze kadar varlığını sürdürmektedir.

Antalya, Best Service Travel aracılığıyla, Ironman 70.3 Türkiye yarışmasına katılan triatlon sporcularına ev sahipliği yaptı.

Dünyanın en zorlu yarışmalarının birisi olarak kabul edilen Ironman 70.3 Türkiye, 29 Ekim’de Antalya’da gerçekleşti. Organizasyonu TURSET’in üstlendiği yarışma The Land of Legends otelin alanında son buldu.

Yarışmaya iki yıldır resmi seyahat partneri olarak hizmet veren Best Service Travel, farklı ülkelerden katılan yarışmacıların otel konaklamalarını, shuttle servis ve transferlerini bike box ile sağladı.

Yüksek irade ve güç odaklı yarışma Ironman 70.3 Türkiye bu sene yine 86 ülkeden olmak üzere 18 yaşından 75 yaşa kadar yaklaşık 1900 sporcuyu ağırladı. Yüzme, bisiklet ve koşu branşlarından oluşan triatlon yarışması atletlerin sınırlarını zorladı. Sporcular, Kadriye Beach plajında yüzme ile başlayıp, bisiklet ve son olarak koşu parkurunu da tamamlayarak yarışmayı sonlandırdı. Bu sene Ironman 70.3 Türkiye yarışması, bizler için çok önemli ve değerli olan 29 Ekim Türkiye Cumhuriyeti kuruluşunun 100. yıl dönemine vurgu yapmak adına bu tarihte düzenlendi. Best Service Travel Genel Müdürü İkram Nizam, dünyaca ünlü Ironman yarışmasına hizmet vermelerinden dolayı gurur duyduklarını belirterek, “Umuyoruz ki bu yıl olduğu gibi gelecek yıllarda da sporculara en iyi konaklama koşullarının yanı sıra konforlu, lüks araçlarımızla da transfer hizmetlerimizi sunmaya devam edeceğiz.” dedi.

Yorum Yaz