We-Flytour-GM-Banner-Animation
atf_banner-02
Anasayfa Güncel Antalya’da sahilde yılbaşı yoğunluğu

Antalya’da sahilde yılbaşı yoğunluğu

GM TURİZM VE YÖNETİM DERGİSİ

Türkiye’nin ilk ve tek Turizm ve Yönetim Dergisi GM (General Management)’ın geçmişi, online portalımız öncesinde 17 yılla dayanmaktadır. Yayın hayatına 2004 yılında başlayan GM, günümüze kadar varlığını sürdürmektedir.

Yılbaşı yoğunluğunun yaşandığı Antalya’da, yazdan kalma gün yaşandı. Pazar günü hava ve deniz suyu sıcaklığı 21 derece ölçülen kentte polis ekipleri de sahilde denetim yaptı.

Turizm kenti Antalya’da yılbaşı tatili yoğunluğu yaşandı. Kış döneminde hizmet veren tesislerdeki 230 bin yatak kapasitesinin yüzde 90’ının dolduğu kentte, hava sıcaklığı da yazdan kalma günleri aratmadı. Özellikle sanatçıların konser verdiği otellere ilgi yoğun olurken, kent genelinde çeşitli etkinlikler de düzenlendi. Meteoroloji Genel Müdürlüğü verilerine göre, kentte Pazar günü hava ve deniz suyu sıcaklığı 21 derece ölçülürken nem oranı ise yüzde 54 oldu.

Kente havadan ve karadan gelişler sürerken, yılbaşı için Antalya Emniyet Müdürlüğü ekipleri de sahada görev aldı. Kent genelinde havadan, karadan ve denizden uygulamalar yapıldı. Yılbaşı tedbirleri kapsamında kentin 52 noktasında trafik, 305 noktada asayiş uygulaması gerçekleştirildi. Yılbaşı süresince 1000’e yakın ekip, 5 bine yakın da personelin görev yaptı.

Yorum Yaz