33.4 C
Antalya
Cuma, Temmuz 1, 2022

English EN German DE Russian RU Turkish TR

ATF ve Hellootel forumu oldukça verimli geçiyor

ATF & Hellootel 2022 Uluslararası Acenteciler Forumu devam ediyor

Antalya Turizm Fuarı ile Hellootel, 2022 yaz sezonuna katkı sunmak amacıyla 1000’e yakın uluslararası acente yöneticisiyle Kemer’de 10-14 Mayıs arasında sezon forumu için bir araya geldi. Forumun ikinci günü acentelere düzenlenen özel gala gecesi ile sona erecek.

15 ülkeden 1000 ‘e yakın acente profesyonelinin katıldığı forum sektöre yerinde pazarlama imkanı sundu. Workshop birebir görüşmeler ve motivasyon etkinlikleri çerçevesinde MiragePark Hellootel Forum 2022’de gerçekleşiyor.

ATF ve Hellootel iş birliğiyle gerçekleşen Uluslararası Acenteler Forumu’nun ikinci gününde acentelere bölge ve otel tanıtımı yanı sıra yaz destinasyonu olarak bilinen Antalya’nın ve Türk turizminin kış aylarında da Cıs pazarından misafirleri ağırlamak için Hellootel’in çalışmalarını da olduğunu vurguladı.

Her zaman Türkiye turizmini geliştirmek ve inovatif ürünler üretmek amacında olduklarını dile getiren Hellootel Yönetim Kurulu Başkanı Sabir Mizam bu dönemde gerçekleşen workshopun verimli geçtiğini söyledi.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

GM TURİZM VE YÖNETİM DERGİSİ
18 yıldır basılı olarak yayın hayatına başarı ile devam eden GM Turizm & Yönetim Dergisi’nin online haber portalına hoş geldiniz! www.gmdergi.com’da turizmin en önemli ve güncel haberlerini günlük olarak sizlerle paylaşmaktayız. Türkiye’nin ilk ve tek Turizm ve Yönetim Dergisi GM GM (General Management)’ın geçmişi, online portalımız öncesinde 17 yılla dayanmaktadır. Yayın hayatına 2004 yılında başlayan GM, günümüze kadar varlığını sürdürmektedir. GM Turizm ve Yönetim Dergisi, tümüyle turizm endüstrisi ve turizm profesyonellerinin ilgi alanındaki konular ile sektöre ilişkin araştırma ve incelemelerden oluşmakta, sektörel trendlerle ilgili analizlere yer vermektedir. Gm Turizm & Yönetim Dergimizin Hard Copy Trajı 4000 adet, Web sitesi aylık ziyaretçi sayısı 200.000 üzerinde, sosyal medya hesaplarının reel-aktif takipçileri 35.000 olup aylık yayınlanmaktadır. GM Dergi’yi Okuyabilir, Dinleyebilir ve İzleyebilirsiniz! Online portalımız üzerinde bulunan e- dergi okuma linki ile basılı dergimize ulaşabilir, dilerseniz akıllı telefonlarınıza app uygulaması olarak gmdergi yazarak indirip dergimizi okuyabilirsiniz. Teknolojiye yatırım yapmayı da ihmal etmeyen Gm Dergi, 2021 Mart ayı frekansıyla “Canlı Dergi” yayını ile aynı zamanda izlenen ve seyredilebilme dergi olma özelliğine kavuşmuştur. İçeriği ve yayını tur operatörü, yatırımcı, işletmeci, yönetici, danışman, lojistik hizmet verenlere yönelik olarak hazırlanmaktadır. GM, yayın içeriği itibariyle, turizm sektörü ile sektörle ilişkili endüstri ve diğer kesimleri buluşturan bir BİLGİ platformu niteliğindedir. Keyifli okumalar…

GM MOLA

BİZİ TAKİP EDİN

17,572BeğenenlerBeğen
22,160TakipçilerTakip Et
110AbonelerAbone

SON HABERLER