We-Flytour-GM-Banner-Animation
atf_banner-02
Anasayfa DÜNYA ATF23’te kimlerle görüşmek istersiniz?

ATF23’te kimlerle görüşmek istersiniz?

GM TURİZM VE YÖNETİM DERGİSİ

Türkiye’nin ilk ve tek Turizm ve Yönetim Dergisi GM (General Management)’ın geçmişi, online portalımız öncesinde 17 yılla dayanmaktadır. Yayın hayatına 2004 yılında başlayan GM, günümüze kadar varlığını sürdürmektedir.

Antalya Turizm Fuarı’na sayılı günler kala katılımcı ve kayıtlı ziyaretçilerin B2B randevularını oluşturup, toplantılarını organize edebileceği ATF23 mobil uygulaması hizmete girdi.

Bu yıl 26-27 Ekim tarihlerinde beşincisi gerçekleşecek Antalya Turizm Fuarı, 35 ülkeden 25 binin üzerinde turizm profesyonelini ağırlayacak. Fuar katılımcıları ve turizm paydaşı ziyaretçiler, yapacakları B2B görüşmelerle 2024 projeksiyonunu oluşturma fırsatı yakalayacak.

Fuardan 2 hafta önce hizmete giren “ATF23 mobil uygulaması” ile turizm endüstrisinin önde gelen firmalarının temsilcileri yapacakları görüşmelerin randevularını önceden oluşturabilecekler. Geçmiş yıllarda yalnızca CIS için açık olan uygulama, bu yıl tüm katılımcı ve ziyaretçilerin katılımına açık olacak.

Apple Store ve Google Play üzerinden mobil cihazlara kolaylıkla indirilebilen ATF23 uygulaması, katılımcı ve ziyaretçilere B2B görüşmelerini erkenden planlayabilme imkanı sunuyor. Fuara çevrimiçi giriş kaydı yaptıran ve uygulamayı edinenler, bu uygulama üzerinden katılımcı listesine ulaşabiliyor, ATF23 görüşme ve randevularını oluşturabiliyor ve diğer kayıtlı kullanıcılarla doğrudan mesajlaşabiliyorlar.

Antalya Turizm Fuarı’nda B2B randevuların oluşturabilmesi için izlenmesi gereken birkaç adım sırasıyla şu şekilde:

– ATF23 Uygulamasına giriş yapabilmek için önce kayıtlı bir ATF23 katılımcısı olmak gerekiyor.

– Kayıt için Antalya Turizm Fuarı internet sitesinden giriş kartı oluşturması gerekiyor.

– www. antalyaturizmfuari.com / www.antalyatourismfair.com web sitelerinin anasayfasında yer alan “Giriş Kartı” butonundan kayıt formuna ulaşılabiliyor.

– Bu form doldurulup, kayıt tamamlandıktan sonraki adım ise Apple Store ya da Google Play dijital marketlerinden ATF23 uygulamasını indirmek.

– Uygulamayı indirdikten sonra giriş yapabilmek için giriş kartı oluştururken kullanılan mail adresini kullanmak gerekiyor.

– Uygulamanın yönlendirmeleriyle tüm kayıt aşamalarını tamamlayan ATF katılımcı ve ziyaretçileri, 26-27 Ekim’de Antalya Turizm Fuarı’nda yapacakları görüşmelerin randevularını bugünden oluşturmaya başlayabiliyor.

– ATF23 uygulaması, uygulamanın diğer kullanıcılarıyla anlık mesajlaşma imkanı da sunuyor.

– Uygulama sahipleri katılımcı firma listesi, fuar krokisi ve etkinlik programına da dilediklerinde bu uygulama üzerinden ulaşabiliyor.

Yorum Yaz