17.8 C
Antalya
Çarşamba, Aralık 1, 2021

English EN German DE Russian RU Turkish TR

Bakan Ersoy’dan hedef değişikliği

Bakan Ersoy Resort Kongresinde Hedef yeniledi ve yeni hedefini 29 milyon ziyaretçi ve 24 milyar dolar gelir olarak açıkladı.

Resort Kongresi’nde Bakan Ersoy “Son iki yıldır salgın nedeniyle küresel ölçekte hem kamu hem özel sektör büyük yara aldı.

Bu salgından etkilenen turizm sektörü 2 hatta 2021 ile birlikte üç sezondur değişim içinde. Kalıcı farklılaşmada akılcı ve gerçekçi yaklaşımlarla yolumuza devam ediyoruz” dedi.

Bakan Ersoy, sektör temsilcilerine konuşmasında şu sözlerle teşekkür etti: “3 sezon gibi uzun süren bu zorlu ve belirsizliklerin olduğu süreçte soğukkanlılıkla hem karar alıp harekete geçen ve işbirliği içinde olan ve şikayet etmek yerine bende varım diyen siz sektör profesyonellerine teşekkür ederim”

2021 yılının ilk 9 ayında TGA’nın yaptığı faaliyetlere değinen Ersoy, “648 Dolar olan kişi başı gelirimizi 830 oldu. Çalışmalarımız devam edecek. Ayrıca 2022 yılı gastronomi yılı olacak” diye konuştu.

Güvenli turizm sertifikasına da dikkat çeken Ersoy, “Turizmi güvenli ve Yeşil olarak değiştireceğiz. Bu süreçlere hızlı adım atıp dünyada öncü olmalıyız” ifadelerini kullandı.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

GM TURİZM VE YÖNETİM DERGİSİ
17 yıldır basılı olarak yayın hayatına başarı ile devam eden ve GM Turizm & Yönetim Dergisi’nin online haber portalına hoş geldiniz! www.gmdergi.com’da turizmin en önemli ve güncel haberlerini günlük olarak sizlerle paylaşmaktayız. Türkiye’nin ilk ve tek Turizm ve Yönetim Dergisi GM GM (General Management)’ın geçmişi, online portalımız öncesinde 17 yılla dayanmaktadır. Yayın hayatına 2004 yılında başlayan GM, günümüze kadar varlığını sürdürmektedir. GM Turizm ve Yönetim Dergisi, tümüyle turizm endüstrisi ve turizm profesyonellerinin ilgi alanındaki konular ile sektöre ilişkin araştırma ve incelemelerden oluşmakta, sektörel trendlerle ilgili analizlere yer vermektedir. Gm Turizm & Yönetim Dergimizin Hard Copy Trajı 4000 adet, Web sitesi aylık ziyaretçi sayısı 200.000 üzerinde, sosyal medya hesaplarının reel-aktif takipçileri 35.000 olup aylık yayınlanmaktadır. GM Dergi’yi Okuyabilir, Dinleyebilir ve İzleyebilirsiniz! Online portalımız üzerinde bulunan e- dergi okuma linki ile basılı dergimize ulaşabilir, dilerseniz akıllı telefonlarınıza app uygulaması olarak gmdergi yazarak indirip dergimizi okuyabilirsiniz. Teknolojiye yatırım yapmayı da ihmal etmeyen Gm Dergi, 2021 Mart ayı frekansıyla “Canlı Dergi” yayını ile aynı zamanda izlenen ve seyredilebilme dergi olma özelliğine kavuşmuştur. İçeriği ve yayını tur operatörü, yatırımcı, işletmeci, yönetici, danışman, lojistik hizmet verenlere yönelik olarak hazırlanmaktadır. GM, yayın içeriği itibariyle, turizm sektörü ile sektörle ilişkili endüstri ve diğer kesimleri buluşturan bir BİLGİ platformu niteliğindedir. Profesyonel Otel Yöneticileri Derneği (POYD)’nin resmi yayınıdır. Keyifli okumalar…

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

GM MOLA

BİZİ TAKİP EDİN

17,610BeğenenlerBeğen
17,900TakipçilerTakip Et
97AbonelerAbone

SON HABERLER