We-Flytour-GM-Banner-Animation
atf_banner-02
Anasayfa Güncel FETTAH TAMİNCE ” TURİZM BARIŞ VE HUZUR ORTAMI İSTER”

FETTAH TAMİNCE ” TURİZM BARIŞ VE HUZUR ORTAMI İSTER”

GM TURİZM VE YÖNETİM DERGİSİ

Fettah Tamince bu yıl 5. si gerçekleşen Sosyal Fayda Zirvesi’ne katıldı.  Rixos Hotels Yönetim Kurulu Başkanı  Fettah Tamince, turizmin barış ve huzurun önemli adımlarından biri olduğunun vurguladı.

Fettah Tamince

İnsanlık ilerlerken kimseyi geride bırakmama konusundaki çözümlere odaklanan ve bu sene Türkiye’de beşincisi gerçekleştirilen Sosyal Fayda Zirvesi, 15 Ekim’de İstanbul’da  yoğun katılımla yapıldı. Tüm gün süren etkinlikte “Turizm Yoluyla Sürdürülebilir Kalkınma” oturumunda konuşan  Tamince, “Turizm aslında barışın, huzurun ve birlikte yaşamanın en önemli adımlarından biri.  Tesislerimizde dünyanın farklı ülkelerinden gelen insanları, bünyemizdeki farklı kültürden insanlarla beraber yaşatarak mutlu etmeye çalışıyoruz”dedi. Amaçlarının gelenleri sadece güzel odalarımızda konaklatmak değil, doğal ve kültürel güzelliklerimizle de tanıştırmak” diyerek sözlerine şu şekilde devam etti.

Türkiye’den ve dünyadan sosyal fayda odaklı ünlü isimler ile çok sayıda değişim mimarı, iyilik hakkında konuştuğu zirveye Rixos Group da altın sponsor olurken, UNDP Türkiye 17 küresel kalkınma hedefinin 169 alt başlığına ait Türkçe logoları da ilk kez bu zirvede görücüye çıktı.

‘FETTAH TAMİNCE DUBAİ’DE 400 MİLYON DOLARLIK OTEL AÇTI’

 

Yorum Yaz