FİRUZ BAĞLIKAYA RESMEN TÜRSAB BAŞKANI

Güncel, Sektörel Haberler, slide 28 Şubat, 15:16'de eklendi
Türkiye Seyahat Acenteleri Birliği (TÜRSAB) 23. Genel Kurulu’nda yapılan seçimi büyük bir farkla kazanan Firuz Bağlıkaya, bugün TÜRSAB Genel Merkezi’ndeki törenle mazbatasını aldı.

TÜRSAB’ın 23. Yönetim Kurulu, Denetim Kurulu ve Disiplin Kurulu mazbata alma etkinliği TÜRSAB Genel Merkezi’nde gerçekleştirildi. Tören, Kültür ve Turizm Bakanlığı’nın TÜRSAB yönetimine atanan Talha Çamaş’ın konuşması ile başladı. Çok güzel bir genel kurul gerçekleştirdiklerini söyleyen Çamaş, törene katılanlara tatlı ikram etti. Çamaş, Firuz Bağlıkaya’ya da ayrıca tatlı ikram etti.

Firuz Bağlıkaya: “Asıl görev şimdi başlıyor”
Daha sonra kürsüye Firuz Bağlıkaya çıktı. Bağlıkaya: “Bu kongrenin yapılmasında, huzurla tamamlanmasında TÜRSAB personeline teşekkür ediyorum. Sandık görevlilerine de ayrıca teşekkür ediyorum. En heyecanlı konuşmaları yapıyoruz. Rahatladık sanıyorlar ama asıl görev şimdi başlıyor. Seçim sürecinde yaşadığımız her şey geride kaldı. Bundan sonra Firuzcu, Başarancı diye bir durum yok. Bu kurumun sürekliliği açısından hizmetlerimize devam edeceğiz. Değişim konusunda bir isteğimiz vardı. Bu değişimle sektörümüze ülkemize hizmet etmeye çalışacağız” dedi.

Firuz Bağlıkaya, yaptığı konuşma sonrasında mazbatasını teslim aldı.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.