GM TURİZM VE YÖNETİM DERGİSİ’NİN YENİ SAYISI ÇIKTI !

Güncel, Sektörel Haberler, slide 31 Mart, 13:30'de eklendi

PROFESYONELLERİN 12 yıldır referans kaynağı olmaya devam eden GM Dergisi’nin yeni sayısı çıktı.

GM’in 104. sayısında yine birbirinden özel konular ve röportajlar yer alıyor. Gündeme ve turizme dair her şeyi bulabileceğiniz GM Dergi, sektörün nabzını tutmaya devam ediyor.

 

ONLİNE ORTAMDA DERGİ’NİN TAMAMINI OKUMAK İÇİN TIKLAYIN!

 

GM TURİZM VE YÖNETİM DERGİSİ HAKKINDA:

Yayın hayatına 2004 yılında başlayan GM, günümüze kadar varlığını sürdürmektedir. GM Turizm ve Yönetim Dergisi, turizm sektörü başta olmak üzere tüm sektörlerin yöneticilerine, değişen yönetim trendleri hakkında bilgi sağlamak, yenilikleri, değişiklikleri ve ihtiyaç duyulan çözüm önerilerini turizm yöneticileriyle paylaşmak amacıyla, aylık olarak yayınlanmaktadır. GM Turizm ve Yönetim Dergisi, tümüyle turizm endüstrisi ve turizm profesyonellerinin ilgi alanındaki konular ile sektöre ilişkin araştırma ve incelemelerden oluşmakta, sektörel trendlerle ilgili analizlere yer vermektedir. İçeriği ve yayın hedef tur operatörü, yatırımcı, işletmeci, yönetici, danışman, lojistik hizmet verenlere yönelik olarak hazırlanmaktadır.

GM, yayın içeriği itibariyle, turizm sektörü ile sektörle ilişkili endüstri ve diğer kesimleri buluşturan bir BİLGİ platformu niteliğindedir. Derginin her sayısında araştırma, inceleme ve dosya konuları ile bölgelerden, Türkiye’den ve dünyadan haberlerin yanı sıra sektörün her kesiminden haberlere ve en son istatistiklere yer verilmektedir. GM, Türkiye turizm bölgelerinin genelindeki tüm üst düzey turizm tesislerinin, şirketlerinin ilgili yöneticilerine, işletmecilerine, yatırımı devam eden otellerin proje sorumlularına, turizmle ilgili kamu kurum ve kuruluşlarına dağıtılmakta olup Profesyonel Otel Yöneticileri Derneği (POYD)’nin resmi yayınıdır.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.