We-Flytour-GM-Banner-Animation
atf_banner-02
Anasayfa Güncel Gökçe Fenalan, Hilton Bodrum otellerinde

Gökçe Fenalan, Hilton Bodrum otellerinde

GM TURİZM VE YÖNETİM DERGİSİ

Türkiye’nin ilk ve tek Turizm ve Yönetim Dergisi GM (General Management)’ın geçmişi, online portalımız öncesinde 17 yılla dayanmaktadır. Yayın hayatına 2004 yılında başlayan GM, günümüze kadar varlığını sürdürmektedir.

2018 yılından bu yana Hilton markası altında Conrad Istanbul Bosphorus ve Hilton Istanbul Bosphorus otellerinin Satış Direktörlüğü görevini üstlenen ve turizm sektöründe yaklaşık 19 yıllık bir deneyime sahip olan Gökçe Fenalan, Susona Bodrum LXR Hotels & Resorts, DoubleTree by Hilton Bodrum Işıl Club Resort ve DoubleTree by Hilton Bodrum Marina Vista otellerine İş Geliştirme Müdürü olarak atandı. Fenalan, yeni üstlendiği görevi ile Hilton Bodrum otellerinde başarılarına yenilerini ekleyeceği için heyecan ve bir o kadar da onur duyduğunu dile getiriyor.

Ankara doğumlu olan Fenalan, 2003 yılında Bilkent Üniversitesi Turizm ve Otel İşletmeciliği bölümünden mezun oldu. Kariyer basamaklarının ilk adımını Hillside Su ve Hillside Beach Club’da atan Fenalan, sonrasında şehir otelciliğini İstanbul Swissotel ile sürdürerek birçok farklı lüks markada satış ve pazarlama alanlarında üst düzey yöneticilik görevlerinde yer aldı. 2018 yılından bu yana Conrad Istanbul Bosphorus ve Hilton Istanbul Bosphorus otellerinin satış direktörlüğü görevini üstlenen Fenalan, kariyerinin ilk yıllarında kazandığı TÜRSAB Mükemmellik Ödülü’ne ek olarak turizm sektöründe pek çok mesleki eğitim ile deneyimini geliştirdi.

Gökçe Fenalan, Haziran 2022 itibariyle Hilton Bodrum Otelleri Susona Bodrum LXR Hotels & Resort, DoubleTree By Hilton Bodrum Işıl Club Resort, DoubleTree By Hilton Bodrum Marina Vista ailesinde Bodrum Bölge İş Geliştirme Müdürü olarak profesyonel kariyerine devam ediyor.

Yorum Yaz