Hilton Istanbul Maslak CleanStay Güvencesiyle Hizmet Veriyor

Güncel 26 Eylül, 10:59'de eklendi

Hilton Istanbul Maslak CleanStay Güvencesiyle Hizmet Veriyor

Sonbaharın gelmesiyle, şehre dönüş çoktan başladı. Hilton Istanbul Maslak, yaz mevsiminde alınan kilolardan kurtulmak, yenilenmek, arınmak ve yeni düzende tazelenmek isteyen herkesi aldığı koronavirüs önlemleri güvencesinde bu deneyime davet ediyor.

hilton

Hilton Istanbul Maslak, şehirdeki mükemmel konumu, deneyimi, profesyonelliği ve misafir memnuniyetine odaklı hizmet anlayışı ile İstanbul’un merkezinde konaklayarak hem ruhunu hem bedenini güçlendirmek isteyen tüm misafirlerini sonbahar detoksuna bekliyor.

Hilton CleanStay Güvencesi

Pandemi döneminde de gönül rahatlığıyla tercih edebileceğiniz Hilton Istanbul Maslak, koronavirüs tedbirleri kapsamında hem konuklarının hem ekip üyelerinin güvenliği ve emniyeti adına hizmet vermeye devam ediyor.

CleanStay programını çerçevesinde koronavirüs salgınına karşı hijyen protokollerini çok daha sıkı hale getirmeyi amaçlayan Hilton Istanbul Maslak, Dünya Sağlık Örgütü ve Hastalık Kontrol Merkezleri dahil olmak üzere, küresel ve yerel kamu sağlığı yetkilileri dahilinde de ek önlemler geliştiriyor.

Elif Gören ve Kobra Parviz’den Özel Ders

Squash kortunda stres atmanın yanı sıra, Hilton Istanbul Maslak’ta Survivor 2020 olimpiyat sporcusu Elif Gören’in önderliğinde pilates ve fitness derslerine katılabilir, profesyonel kick boksçu Kobra Parviz’den birebir özel ders alabilirsiniz.

Ruhunuzu Yenilemek İçin Harekete Geçin!

Her alanı için özel randevu ile kontenjanlı şekilde hizmet veren Hilton Istanbul Maslak, misafirlerini sınırlı saatlerde kullanıma sunulan kapalı havuz, fitness merkezi, spa ve dinlenme alanları, kişiye özel dezenfekte edilmiş tek kullanımlık havlular, sabunlar ve dahası ortak ve özel alanlar konusunda aldığı hijyen tedbirleri ile ağırlıyor. Ruhunuzu yenileyerek gevşeyeceğiniz Ocean Spa’dan randevu alarak birbirinden özel terapi tekniklerini güvenle deneyimleyebilirsiniz.

 

 

GM Dergisinin Diğer Haberleri İçin Tıklayınız!

 

 

 

 

 

ATF’den Fark Yaratacak Teknoloji

Bu yıl ikincisi düzenlenecek olan Antalya Turizm Fuarı, 26-27 Ekim 2020 tarihinde en önemli kaynak pazarların paydaşları ile turizm endüstrisini bir araya getirmek.

üzere çalışmalarını tüm hızıyla sürdürüyor. ATF, Antalya Turizm Fuarı, iletişim teknolojisini geliştirmeye devam ediyor.

ATF, Türkiye’de ilk ve tek olacak 360 derece turizm fuar konseptiyle fuarcılık alanındaki iddiasını ortaya koyacak.

Antalya Turizm Fuarı Kurucusu Selçuk Meral konuyla ilgili detayları şu cümlelerle aktarıyor: “ATF, Antalya Turizm Fuarı, iletişim teknolojisini geliştirmeye devam ediyor. Daha önce de bildirdiğimiz gibi ATF tarihinden 1 ay önce kullanıma açacağı uygulama ile ziyaretçi profesyonel seyahat acenteleri katılımcılar  7/24 iletişime geçebilecek, randevular oluşturabilecek ve temas kurabilme imkanı bulacak. Bunu da anında 4 dilde tercüme ile birebir ve toplu iletişim ile yapılabilecek. Aplikasyonumuz ile çığır açacağımızın garantisini veriyoruz. Yine sadece ATF- Antalya Turizm Fuarı’na ait bir hizmet olacak olan bu uygulama ile organisazyonumuz ile gelen acentelerden iletişime geçemediğiniz kalmayacak.” dedi.

 

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.