İBİZA’DAN 2018 YILI İÇİN SARHOŞ TURİZMİNE KARŞI SERT KAMPANYA

Güncel, Sektörel Haberler, slide 21 Eylül, 11:02'de eklendi

Mallorca ve İbiza 2018 yılı için ‘sarhoş turizme’ karşı daha sert bir kampanya başlattı.

THE SUN’da Yayınlanan habere göre;  Balearler, Palma da dahil olmak üzere tüm ana tatil beldelerinin imajını değiştirme tedbirlerinin uluslararası bir kampanya ile hızlandırıldığını belirtti.

2018’de Mallorca ve İbiza’yı ziyaret etmeyi planlayan HOLIDAYMAKERS, adaların hükümetinin “sarhoş turizme” karşı yeni bir saldırı sinyali verdiğinden bir kez daha sarhoş davranışlara karşı uyarıldı.

Balearler, Palma da dahil olmak üzere tüm ana tatil beldelerinin imajını değiştirme tedbirlerinin kendi logosuna ve sloganına sahip olacak uluslararası bir kampanyayla hızlandırıldığını söylüyor.
büyük seyahat fuarlarında duyurulmaktadır.

Balearler hükümeti ‘sarhoş turizme’ karşı yeni bir saldırı sinyali verdi

Hükümet başkan yardımcısı ve turizm şefi Biel Barceló, “gayri resmi davranış” ile mücadele etmek için bu yaz çeşitli önlemlerin alındığını ve daha sert bir tavır izleyeceğini söyledi.

2018’de “yakında başlayacak” bir kampanya olacağını doğruladı.

Bakan, “Turizm sektörü turizmi geliştirmek ve imajımızı geliştirmek için işbirliği yapmalı ve işbirliğinin ilk adımı kurallara uymaktır” dedi.

Uyarı, kampanyada öncü olan Mallorca’nın başkenti Palma’nın farklı bölgelerinde 100’ün üzerinde teftişin gerçekleştirildiğini ortaya koyuyor.

Yeni Belediye Başkanı Antoni Noguera, pub ve kulüp sahiplerine uyarıları, tatil beldesinin imajını değiştirmede önemli bir rol oynamaları gerektiğini söyledi.

Dedi ki: “Şehrin olumsuz dinamiklerine karşı kuvvetli davranacağız” dedi.

 

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.