We-Flytour-GM-Banner-Animation
atf_banner-02
Anasayfa Aktüel İNKAY yeni yönetimi belirlendi

İNKAY yeni yönetimi belirlendi

İnsan Kaynakları Yöneticileri Derneği’nin (İNKAY) yeni yönetimi belirlendi. Yeni yönetim listesinde; Yönetim Kurulu Başkanı İlhami Yavuz olurken, Başkan Yardımcısı Yavuz Sultan Selim Şaylan, Genel Sekreter Tuğçe Yolalan, Genel Sekreter Yardımcısı Buse Tura, Sayman Süha Şark, Sayman Yardımcısı Makbule Fidanlı, Eğitim ve ARGE Adem Çamurdan ve Utku Yakasız, Bölge Temsilcilikleri ve Manavgat Memet Nuri Özsoy ve Umut Bayındır, Sosyal Medya ve Basın Tayfun Pirpir ve Dilek Özal, Dış İlişkiler Hayri Demirer ve Merve Durak, Alanya Sorumlusu Serpil Taşdemir, Sosyal İlişkiler Güntay Bakır ve Taylan Kanbir, Belek Bölge Abdullah Em oldu.

Yönetim Kurulu Başkanı İlhami Yavuz sektör için Antalya’nın önemine vurgu yaparak turizm profesyonellerinin de bu doğrultuda Türk turizmine verdikleri katkının değerli olduğunu dile getirdi. Yavuz, “Derneğimizin bu günlere gelmesi kurucu üyelerimiz, geçmiş dönem başkan ve yönetim kurulu üyelerinin gayretleri ile oldu. Türkiye turizminin gelişmesinde Antalya’nın yeri ve önemi büyük. Bu durumda; yatırımcıların, işletme yöneticilerinin, turizm sektörüne mal ve hizmet sunan tedarikçilerin, kamu sektörü mensupları ile tüm çalışanların katkıları büyük. Bölgemizdeki yüzlerce işletmede çalışan değerli insan kaynakları yöneticileri ve onların genç yardımcıları için de aynı özellik söz konusu” dedi.

“Yeni projeler ve eğitimlerimiz devam edecek”

“Tesisleri, binadan işletmeye dönüştüren insandır” diyerek sözlerine devam eden Yavuz, “Bu bilinçle çalışan İnsan Kaynakları Yöneticileri, 1988 yılında başlatılan girişimlerle, 1998 yılında Antalya’da İNKAY’ı kurdu. Bundan 25 yıl önce derneğimizin oluşması ve kurulmasına katkıları bulunan değerli kurucu üyelerimize çok şey borçluyuz ve çok teşekkür ediyoruz. Derneğimizin bu günlere gelmesi onların gayretleri ve çabalarıyla oldu. Bizler de yeni Yönetim Kurulu olarak çalışma planımızı yaptık. Bununla birlikte yeni dönemde başlıca projeleri katılımcı bir sistem içerisinde daha etkin kılmaya gayret edeceğiz. Üyelerimize ve sektöre yönelik eğitim ve etkinlikler yapacağız. Yeni projelerimizi ve çok yönlü etkinliklerimizi en yakın zamanda kamuoyuna da duyuracağız” dedi.

Yorum Yaz