İntourist’in İcra Direktörü  Alexey Lİpatov Oldu

Güncel 20 Ocak, 10:44'de eklendi

İntourist’in İcra Direktörü  Alexey Lİpatov Oldu

Anex Tour bünyesindeki Rus Tur Operatörü İntourist’in İcra Direktöründe değişim yaşandı.

 Thomas Cook’un iflasının ardından şirketin Rusya ayağı İntourist, 2019 yılında Anex Tour bünyesine geçti. Uzun süredir İntourist’in İcra Direktörlüğünü yürüten Sergei Tolchin görevinden ayrıldı. Yerine Alexey Lipatov geldi.

İntourist’in İcra Direktörü  Alexey Lİpatov Oldu

Tolchin’in yerine tur operatöründe üst düzey görevlerde bulunan Alexey Lipatov getirildi. İntourist’in yeni İcra Direktörü olan Lipatov 2009’da Intourist ekibine dahil olmuştu. Lipatov, Intourist’te pazarlama ve reklam departmanının üst yöneticisi pozisyonunda görev almaktaydı.

 

 

GM Dergi’nin Yeni Sayısının Tamamını Okumak Tıklayınız!

gm derginin yeni sayısı

 

GM Dergisi’nin Yeni Sayısı Her Yerde Sizinle!

  1. sayısında da özel konu ve konuklarla sizleri buluşturan GM Dergi, turizm dünyasının nabzını tutmaya devam ediyor. GM Dergi’sinin tamamına ulaşmak çok kolay. GM Dergi her yerde sizinle.

    GM Dergi Bilgi Platformu Niteliğinde

    GM Turizm ve Yönetim Dergisi, tümüyle turizm endüstrisi ve turizm profesyonellerinin ilgi alanındaki konular ile sektöre ilişkin araştırma ve incelemelerden oluşmakta, sektörel trendlerle ilgili analizlere yer vermektedir. İçeriği ve yayın hedefi tur operatörü, yatırımcı, işletmeci, yönetici, danışman, lojistik hizmet verenlere yönelik olarak hazırlanmaktadır. GM, yayın içeriği itibariyle, turizm sektörü ile sektörle ilişkili endüstri ve diğer kesimleri buluşturan bir BİLGİ platformu niteliğindedir. Derginin her sayısında araştırma, inceleme ve dosya konuları ile bölgelerden, Türkiye’den ve dünyadan haberlerin yanı sıra sektörün her kesiminden haberlere ve en son istatistiklere yer verilmektedir.

Turizm profesyonellerine ışık tutan GM Turizm ve Yönetim Dergisi’nin yeni sayısı her yerde sizinle. GM Dergi’sinin 140. sayısının tamamına “Dergilik” uygulamasından, gmdergi.com –  “GM Dijital” bölümünden ve tüm sosyal medya hesaplarındaki bağlantılı linklerle ulaşabilirsiniz!

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.