We-Flytour-GM-Banner-Animation
GlobalYatakBankasi-1A
atf_banner-02
Anasayfa Güncel İranlı turistler Nevruz Bayramı için Antalya’da

İranlı turistler Nevruz Bayramı için Antalya’da

18 mart – 4 Nisan tarihlerinde kutlanan Nevruz Bayramı için İranlı turistler ülkemizde ve Antalya’da tatillerine başladı. Nevruz ile birlikte hareketlenme yaşayacak olan Antalya turizmi ve Nirvana Hotels’in bu pazardaki son durumunu Nirvana Hotels Ceo’su Korhan Alşan’dan dinledik.

Ortadoğu pazarında genel olarak bir toparlanma söz konusu. Bu sene ana kaynak pazarlarda yaşanan kriz halinin kısmi olarak telafi edilmesi adına Ortadoğu pazarı önem arz ediyor. Nevruz döneminde tesisimizde İran pazarından yaklaşık 300 odaya varan bir doluluk beklentimiz var. Şu an için bu kontenjanın %90 ı dolmuş durumda. İran pazarında Ana partnerımız kardeş şirketimiz Kilit Global. Diğer pazarın önemli oyuncularıyla da çalışmaktayız. Genel olarak Antalya’ya 30 ila 40 bin kişiye yakın bir İranlı Turist gelmesini bekliyorum. Tüm sektör adına keyifli ve bereketli bir nevruz dönemi dilerim

NEVRUZ’DA İRANLI TURİSTLER ANTALYA’DA

Nevruz Dönemi programları hakkında ise Korhan Alşan “ Nirvana Hotels olarak bu sene açık olan tesisimiz NIRVANA COSMOPOLITAN ile Nevruz döneminde özellikle İran pazarından yoğun konuk ağırlamayı planlamaktayız. 18 Mart – 4 Nisan 2022 tarih aralığını etkileyecek olan Nevruz Bayramı programında İran’ın en ünlü sanatçılarından birisi olan Sayın Googosh Nirvana Cosmopolitan da 23 Mart ve 28 Mart tarihinde iki önemli konser verecekler. Bu konserden ağırlıklı olarak Nirvana Cosmopolitan misafirleri ve dışarıdan izleyici olarak katılım gösterecek misafirler istifade edebilecekler.” Dedi.

Yorum Yaz