We-Flytour-GM-Banner-Animation
atf_banner-02
Anasayfa Güncel Marriott International Otelinde Üst Düzey Atama

Marriott International Otelinde Üst Düzey Atama

GM TURİZM VE YÖNETİM DERGİSİ

Türkiye’nin ilk ve tek Turizm ve Yönetim Dergisi GM (General Management)’ın geçmişi, online portalımız öncesinde 17 yılla dayanmaktadır. Yayın hayatına 2004 yılında başlayan GM, günümüze kadar varlığını sürdürmektedir.

Volkan Öztürkler, Marriott International ve Aktarlı Group’un işbirliğiyle İstanbul’da yepyeni bir soluk getirecek olan iki `The Luxury Collection` ve bir `Marriott` Otelinin Genel Müdürü Olarak Atandı

Marriott International, İstanbul’un tarihi yarımadasına lüks ve unutulmaz konaklama deneyimini bir araya getirecek en prestijli markası “The Luxury Collection” icin geri sayım basladi.

Volkan Öztürklerin liderliğinde açılması planlanan otelerden ilk olan, Sanasaryan Han, Luxury Collection Hotel, Istanbul yaz sonuna doğru misafirlerini kabul etmeye başlayacak. Istanbul’un tarihi yarımada bölgesinde yer alan ve misafirlerini ağırlamak için gün sayan Marriott International “The Luxury Collection” markası altında faaliyet gösteren ve İstanbul’un tarihi, kültürel mirasını yansıtmayı kendilerine misyon edinirken yeni atanan Genel Müdürü Volkan Öztürkler ile yepyeni bir döneme adım atıyor.

Otelcilik sektöründe uzun yıllara dayanan bir kariyere sahip olan ve deneyimli bir yönetici olarak Volkan Öztürkler, genç yaşında Florida, Miami’de başladığı otelcilik kariyerinde, The Ritz Carlton, Boca Resorts & Club (Waldorf Astoria), InterContinental gibi markaların yönetici pozisyonlarında görev almıştır.

Son olarak Genel Müdür olarak, JW Marriot Istanbul Marmara Sea’nin açılışın gerçekleştiren, Öztürkler Mart 2023 tarihi ile Marriott ‘’Multi Property General Manager’’ görevine getirilmiştir.

Biz de GM Turizm ve Yönetim Dergisi olarak Volkan Öztürkler’e görevlerinde başarılar diliyoruz.

Yorum Yaz